Neler Yeni

Yeni anakart aldım sistem açılmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emirhan
Hocam fikir olarak ortaya atiyorum ama işlemci pinlerine zarar vermiş olabilirmisin sök tak yaparken çünkü anakartı değişince bu hatayla.karşılaşmışsın sonra geri dönüp eski anakarta takınca yine normald eolmayan bu hatayı almışsın işlemcinin pinlerine zarar vermiş olabilirmisin
Mesaj otomatik birleştirildi:

işlemciyi söküp bi pinlerini kontrol edebilirsin son çare
Kontrol ettim fakat görünürde bir eğiklik deformasyon yok yok

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
Kontrol ettim fakat görünürde bir eğiklik deformasyon yok yok
allah allah neden acaba sistemde ssadece anakartımı değiştirdin psu da bozulma ihtimali nedir

allah allah neden acaba sistemde ssadece anakartımı değiştirdin psu da bozulma ihtimali nedir
bence elinden geldiğince tüm parçaları tek tek farklıbir sistemde dene
arkadaşının sistemde mesela ekran kartını dene öncesonra psu nu dene sonra ram sonra işlemci en son anakart vs gibi tabi uyumluysa

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emirhan

bence elinden geldiğince tüm parçaları tek tek farklıbir sistemde dene
arkadaşının sistemde mesela ekran kartını dene öncesonra psu nu dene sonra ram sonra işlemci en son anakart vs gibi tabi uyumluysa
Leptopta ssd leri denedim çalışıyorlar
E işlemcide bir problem olsa hiç gelmez ekran kartında olsa görüntü gelmez bana göre problem psu da yeterince güç veremiyor sanırım

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
E işlemcide bir problem olsa hiç gelmez ekran kartında olsa görüntü gelmez bana göre problem psu da yeterince güç veremiyor sanır
psu modeli falan ne knk olabilir ama daha öncede aynı işlemci ve ekran kartıyla bu psu yumu kullanıyodun neden daah önce bu sıkıntıyla karşılaşmadın

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emirhan
psu modeli falan ne knk olabilir ama daha öncede aynı işlemci ve ekran kartıyla bu psu yumu kullanıyodun neden daah önce bu sıkıntıyla karşılaşmadın
Couger kasa vardı kendi üzerindeki 700w psu ana kartı değiştirdikten sonra bu olay başıma geldi

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
Couger kasa vardı kendi üzerindeki 700w psu ana kartı değiştirdikten sonra bu olay başıma geldi
hocam couger gayet kaliteli 700w da gayet yeterli bozulmadıysa eğer psu dan kaynaklı bişe olması imkansız

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,606
İsim
Emre Zengin
E işlemcide bir problem olsa hiç gelmez ekran kartında olsa görüntü gelmez bana göre problem psu da yeterince güç veremiyor sanırım
Pardon laptopta 2 si de çalışıyormuş. İşlemci kaynaklı problem olabilir o zaman. İki anakart bozuk olamaz. PSU kaynaklı bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Bir de MSI B550 anakartın 2. M2 SSD yuvasına takıp dener misin?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emirhan
Pardon laptopta 2 si de çalışıyormuş. İşlemci kaynaklı problem olabilir o zaman. İki anakart bozuk olamaz. PSU kaynaklı bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Bir de MSI B550 anakartın 2. M2 SSD yuvasına takıp dener misin?
2. Slota taktım olmadı flasha ubuntu kurdum ubuntuyu flashtan başlattım gene boot ekranında takılı kalıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,382
Üyeler
154,394
Son üye
Emirhan_00
Top Bottom