Neler Yeni

Yeni başlayan hafif kilolu birisi için yağ yakmayada uygun fiyatlı protein önerisi

BerkW

80+ Bronze
zaten whey protein tozlarının bir çeşididir bunlar birçok çeşidir vardır örnek whey , izole , casein .
zaten piyasada ki tozların büyük çoğunluğu whey bunu anlamak için bir örnek vereyim
oyuncak arabamız var diyelim bu protein tozudur bu arabaların markaları tozda da markadır ama arabaların renkleri cinsidir yani whey oradaki renktir farklı toz cinslerini belirtir
umarım açıklyıcı olmuştur ve benim gönderdiğim toz da wheydır;)
tamamdır hocam anladım teşekkür ediyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama önerirmisin dersen
günlük proteinini alıyorsan önermem illaki yararlı da olsa kimyasal kimyasaldır dışarıdan besinlerle alman daha idealdir ben şu an kilo verme aşamasında olduğum besin ihtiyaçlarımı tam karşılayamadığım için kullanıyorum
bende aynı şekilde hocam protein ihtiyaçlarımı karşılayamıyorum sadece ramazandan önce okulda öğle tenefüsünde ton balığı yiyebiliyordum ondan protein tozu alacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

içinde hem kreatin hemde bcaa var zaten marka konusunda çok güvenilir bir marka. kreatin hem performansına katkı sağlar hemde yağ yakımını hızlandırır. protein oranı da yüksek.
ayrıca yağ yakımı ve performans artışı için her gün kahve de içmelisin. hem metabolizmanı hızlı tutarsın. eğer amacın kilo vermekse haftada 2 saat hit kardiyo önerebilirim.
Teşekkürler hocam alacağım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,029
Üyeler
141,078
Son üye
halil50
Top Bottom