Neler Yeni

Yeni başlayan hafif kilolu birisi için yağ yakmayada uygun fiyatlı protein önerisi

BerkW

80+ Bronze
Merhaba en yararlı ve uygun fiyatlı hangi protein tozunu alabilirim ? henüz daha ilk kullanışım olucak Whey Protein Diye bi markanın protein tozu öneriliyor sizce hangisini almalıyım ? Oruçlu Olduğumdan dolayı iftar sonrası spor yapıyorum ve spor sonrası alacağım.

Elimde yulaf vs. var zayıflamak için kullanılırmı ? ve zayıflamak için önerebildiğiniz sağlıklı yemek varmı ?

Kilo:90
Boy:1.81

Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
painkiller - ağrı kesici - ızdırap dindirici
İzole Whey Protein alırsan zayıflama için daha faydalı olacaktır. Kilo kaybı için daha uygundur.

BerkW

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Whey protein bir marka değil protein tozunun çeşididir.
hocam bende ilk defa bu protein tozu olayına karışıyorumda hiç bilgim yok kusuruma bakmayın
Mesaj otomatik birleştirildi:

İzole Whey Protein alırsan zayıflama için daha faydalı olacaktır. Kilo kaybı için daha uygundur.
Bu uygunmudur hocam diğer 2040gr lar 700 TL civarında şuanlık onları alabilecek durumum yok

Ekler

• 1650487916805.png
    1650487916805.png
    377.8 KB · Hit: 53
Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
painkiller - ağrı kesici - ızdırap dindirici
Bu uygunmudur hocam diğer 2040gr lar 700 TL civarında şuanlık onları alabilecek durumum yok
Şu aşağıdaki iki siteyi incele istersen. Güvenilirdir ve sporcu ürünleri ve yorumları bulunur. İkisinden de alışveriş yaptım güvenilirdir.

BerkW

80+ Bronze
Şu aşağıdaki iki siteyi incele istersen. Güvenilirdir ve sporcu ürünleri ve yorumları bulunur. İkisinden de alışveriş yaptım güvenilirdir.

hocam baktım fakat izole olanı yok napabilirim

warren_buffet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Rıdvan Akif Çetinkaya
İlgilendiği Kategoriler
Masaüstü PC , bisiklet , araba
Instagram
@ridvanakifcetinkaya
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198894542408/
Facebook
ridvanakif.cetinkaya
Twitter
RidvanakifR
hocam bende ilk defa bu protein tozu olayına karışıyorumda hiç bilgim yok kusuruma bakmayın

Elimde hazırda kullandığım muscle balance var muz ve çilekli uzun zamandır kilo verme aşamasında şeker kullanmadığım için bana biraz şekerli geldi içeriğe bakarsan normal ama tavsiyee ediyorum hem diğer markalara göre biraz daha da uygun fiyat

BerkW

80+ Bronze
Elimde hazırda kullandığım muscle balance var muz ve çilekli uzun zamandır kilo verme aşamasında şeker kullanmadığım için bana biraz şekerli geldi içeriğe bakarsan normal ama tavsiyee ediyorum hem diğer markalara göre biraz daha da uygun fiyat
hocam emin olamadım yeni başladığım için çoğu kişi whey protein önerdi

Peacee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Umut Baydar
linktekide whey protein whey bir marka değil protein çeşidi

Merhaba en yararlı ve uygun fiyatlı hangi protein tozunu alabilirim ? henüz daha ilk kullanışım olucak Whey Protein Diye bi markanın protein tozu öneriliyor sizce hangisini almalıyım ? Oruçlu Olduğumdan dolayı iftar sonrası spor yapıyorum ve spor sonrası alacağım.

Elimde yulaf vs. var zayıflamak için kullanılırmı ? ve zayıflamak için önerebildiğiniz sağlıklı yemek varmı ?

zayıflamak için yediğin yemekten çok aldığın kalori önemlidir tabi sağlıklı şeylerden alman kaloriyi daha iyi olacaktır

SeastoreKing

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
Ahmet Erboz

içinde hem kreatin hemde bcaa var zaten marka konusunda çok güvenilir bir marka. kreatin hem performansına katkı sağlar hemde yağ yakımını hızlandırır. protein oranı da yüksek.
ayrıca yağ yakımı ve performans artışı için her gün kahve de içmelisin. hem metabolizmanı hızlı tutarsın. eğer amacın kilo vermekse haftada 2 saat hit kardiyo önerebilirim.

warren_buffet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Rıdvan Akif Çetinkaya
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
@ridvanakifcetinkaya
Steam
Facebook
ridvanakif.cetinkaya
Twitter
RidvanakifR
zaten whey protein tozlarının bir çeşididir bunlar birçok çeşidir vardır örnek whey , izole , casein .
zaten piyasada ki tozların büyük çoğunluğu whey bunu anlamak için bir örnek vereyim
oyuncak arabamız var diyelim bu protein tozudur bu arabaların markaları tozda da markadır ama arabaların renkleri cinsidir yani whey oradaki renktir farklı toz cinslerini belirtir
umarım açıklyıcı olmuştur ve benim gönderdiğim toz da wheydır;)

BerkW

80+ Bronze
linktekide whey protein whey bir marka değil protein çeşidi

zayıflamak için yediğin yemekten çok aldığın kalori önemlidir tabi sağlıklı şeylerden alman kaloriyi daha iyi olacaktır
evet öyle almaya çalışıyorum

warren_buffet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Rıdvan Akif Çetinkaya
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
@ridvanakifcetinkaya
Steam
Facebook
ridvanakif.cetinkaya
Twitter
RidvanakifR
zaten whey protein tozlarının bir çeşididir bunlar birçok çeşidir vardır örnek whey , izole , casein .
zaten piyasada ki tozların büyük çoğunluğu whey bunu anlamak için bir örnek vereyim
oyuncak arabamız var diyelim bu protein tozudur bu arabaların markaları tozda da markadır ama arabaların renkleri cinsidir yani whey oradaki renktir farklı toz cinslerini belirtir
umarım açıklyıcı olmuştur ve benim gönderdiğim toz da wheydır;)
ama önerirmisin dersen
günlük proteinini alıyorsan önermem illaki yararlı da olsa kimyasal kimyasaldır dışarıdan besinlerle alman daha idealdir ben şu an kilo verme aşamasında olduğum besin ihtiyaçlarımı tam karşılayamadığım için kullanıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,749
Üyeler
141,886
Son üye
ludicro
Top Bottom