Neler Yeni

Twitch Yeni başlayan için yayın platformu önerisi

Yayın platformu önerisi

• Twitch

Oylar: 4 25.0%
  • Kick

Oylar: 6 37.5%
  • YouTube

Oylar: 2 12.5%
  • TikTok

Oylar: 4 25.0%
  • Facebook

Oylar: 0 0.0%

• Oy kullanan toplam üye
    16

AQloT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Tolga Kaan Arslan
Merhaba sizce hangisi daha makul olur kick mi twitch mi youtube mu yoksa başka platformlar var mı bildiğiniz en iyi kitle nereden gelir çekilir ve içerik ne olmalı bu arada komik olabilir ama tik tok da bile garip garip yayınlar izlenme alabiliyor ve kitlesi sanırım aşırı fazla gibi tik tok un

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Kişisel düşüncemi belirtmek isterim, şu an ki zamanda yayıncılığa yeni başlayan birinin bir yerlere gelebileceğini düşünmüyorum.

AQloT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Tolga Kaan Arslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kişisel düşüncemi belirtmek isterim, şu an ki zamanda yayıncılığa yeni başlayan birinin bir yerlere gelebileceğini düşünmüyorum.
Öyle düşünürsen hiç kimse hiçbir şeyin başına geçmesin nasıl olsa işi yürüten var rekabet de olmasın o zaman dönerci var diye karşısına bir dönerci daha açılmasın nvidia çok iyi ekran kartı çıkartsın amd nasıl olsa onlar yapıyor bizim ki tutmaz deyip salsın ama neyse konu o değil zaten

Hiuysll

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Halil İbrahim Uysal
Ben twitch'te ara ara açıyorum yayın güzel de oluyor ama kick bi kafa karıştırmıyor değil bakalım kimler neler diyecek

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,173
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Kick ile başlardım ben şahsen Tiktok ne kadar gerçek kullanıcı etkileşimi çok yüksek olsada türkiyedeki kitlesi genel olarak rezalet kick şuanda iyi twitch çok ilgisiz kalıyor bu konuda

AQloT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Tolga Kaan Arslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben twitch'te ara ara açıyorum yayın güzel de oluyor ama kick bi kafa karıştırmıyor değil bakalım kimler neler diyecek
Gidişata bakmak lazım aslında bir çoğunu denemek lazım ara ara dediğin gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kick ile başlardım ben şahsen Tiktok ne kadar gerçek kullanıcı etkileşimi çok yüksek olsada türkiyedeki kitlesi genel olarak rezalet kick şuanda iyi twitch çok ilgisiz kalıyor bu konuda
Tam aynı düşüncedeyim ama deneyeceğim hepsini de youtube desen benim için çok ölü platform özellikle yt tr i5 650 - r7 240 la 2017 den beri yt de yürüttüm bu zamana kadar ama kitlesi aşırı toksikleşti ve büyüyünce bıraktılar galiba herkesin imkanı eşit olmuyor işte bu zamanlara anca geldim ki şimdi yayın yapabilme potansiyeline sahibim maalesef yaş gereği de geç dönemlere denk geldiğimiz için şanssızlık işte...

Top Bottom