Neler Yeni

Yeni Battlefield Oyunu Geliyor!

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,375
İsim
Oğuz Oğuz
Bf 2042 ' nin 7. Sezonu son sezonu olacakmış. Yani bu demek oluyorki bu yaz yeni bf oyunu duyurusunu görebiliriz.
The finalsdaki kırılabilir yapıların çok iyi çalıştığını görünce EA sırf bu iş için yazilimci aradığını söylemişti.
Bilmiyorsanız The Finals'ı yazılımcıların içinde eski Dicle çalışanları da var.

Palo DAYI

80+ Silver
daha bf 2042 yı adam akıllı duzeltemedıler :)

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,375
İsim
Oğuz Oğuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O oyun düzelmez. Puan tablosu bile geçen sene geldi. Kaplamalar falan baya kötü. Oyun Alpha sürümü gibiydi zaten. Haritalar desen eğlenceli değil.

Palo DAYI

80+ Silver
O oyun düzelmez. Puan tablosu bile geçen sene geldi. Kaplamalar falan baya kötü. Oyun Alpha sürümü gibiydi zaten. Haritalar desen eğlenceli değil.
aga harıtalar asırı gereksız buyuk ve karmasık neden boyle yapıyolar anlamıyom bf1 de de boyle

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,918
İsim
Abdullah Aydoğdu
2042 bence aşırı ruhsuz bir oyun. BF5'den daha çok keyif alıyorum. BF5 de bir şaheser değil ama en azından bir atmosfere sahip oyun.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,375
İsim
Oğuz Oğuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aga harıtalar asırı gereksız buyuk ve karmasık neden boyle yapıyolar anlamıyom bf1 de de boyle
Aslında 64 kişi için çok değil ama alan boş. Koca haritada bazı yerler sırf koşma. Harits büyük olur içi dolu olur. Yakın çatışma çok daha zevkli. Bütün haritalar awp haritası olmuş. Oyun giriyorsun direk seni açıkça doğuruyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2042 bence aşırı ruhsuz bir oyun. BF5'den daha çok keyif alıyorum. BF5 de bir şaheser değil ama en azından bir atmosfere sahip oyun.
Bf5'i ben çok sevemedim ama en beğendiğim 3-4-1. Geçen bf1 yükledim hala serverlara girerken sıra bekliyorsun.

The Semih

80+ Silver
Bf 2042 ' nin 7. Sezonu son sezonu olacakmış. Yani bu demek oluyorki bu yaz yeni bf oyunu duyurusunu görebiliriz.
The finalsdaki kırılabilir yapıların çok iyi çalıştığını görünce EA sırf bu iş için yazilimci aradığını söylemişti.
Bilmiyorsanız The Finals'ı yazılımcıların içinde eski Dicle çalışanları da var.

COD Warzone oynadıktan sonra battlefield 2042 girdim, oyun bana bağımsız yapımcı hissi verdi o kadar kütük bir oyun.

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,918
İsim
Abdullah Aydoğdu
Aslında 64 kişi için çok değil ama alan boş. Koca haritada bazı yerler sırf koşma. Harits büyük olur içi dolu olur. Yakın çatışma çok daha zevkli. Bütün haritalar awp haritası olmuş. Oyun giriyorsun direk seni açıkça doğuruyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bf5'i ben çok sevemedim ama en beğendiğim 3-4-1. Geçen bf1 yükledim hala serverlara girerken sıra bekliyorsun.
3-4 ölü oyunlar. BF1 de çok güzel ama ben ateş etmeyi beceremiyorum. Mermiler dağlara taşlara gidiyor.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,213
İsim
Ahmet Sevinç
2042 harbiden bozuktu oyun hdd ye yüklü ve bazı haritalarda kaplamalar yüklenmiyor çoğunda bunun dışında ticket sistemini aşırı berbat yapmışlar o yüzden yeni oyundan umut konusunda emin değilim
millet sistemide saçmaydı koskoca dünyada tek rusya ve amerika vardı bunu ucuz oyunlar yapar sadece

Top Bottom