Neler Yeni

Yeni Battlefiled oyunu nasıl olur? Battlefiled'ın gidişatı üzerine sohbet.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hüseyin Yılmaz
Bundan yıllar yıllar önce daha çocukluk zamanlarımda ilk kez açık alanda savaş atmosferini tadabildiğimiz bir oyun olduğunu duyunca içim içime sığmamıştı. Ama gel gör ki o zamanlar bilgisayarım neredeyse yeni çıkan hiç bir oyun için yeterli olmadı ve battlefiled benim içimde bir heves olarak kaldı. Yillar sonra ilk bilgisayarımı aldığım zaman hemen bf3'ü indirip saatlerce oynadım. Daha sonra bf 4,5,1,2042 derken şuanda çok aktif şekilde bf oynuyorum. bf2042 ilk çıktığında coğu kesim beğenmedi. Bende çok fazla beğeniyorum diyemem ama yinede hakkını yiyemem. Benim için fps oyunlarının şahı, birdaha bir benzeri gelmeyecek olan battlefield 1 dir. Yüzlerce saat oynadım hala daha sıkılmadan oynarım. Geçtiğimiz zamanlarda yeni bir battlefiled oyununun geleceğini okudum. Sizce nasıl bir oyun olacak. Bf nereye gidiyor?

Gurkanpiro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Gurkan
dahada yenı oyun surmezler gıbı duruyor bence

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bundan yıllar yıllar önce daha çocukluk zamanlarımda ilk kez açık alanda savaş atmosferini tadabildiğimiz bir oyun olduğunu duyunca içim içime sığmamıştı. Ama gel gör ki o zamanlar bilgisayarım neredeyse yeni çıkan hiç bir oyun için yeterli olmadı ve battlefiled benim içimde bir heves olarak kaldı. Yillar sonra ilk bilgisayarımı aldığım zaman hemen bf3'ü indirip saatlerce oynadım. Daha sonra bf 4,5,1,2042 derken şuanda çok aktif şekilde bf oynuyorum. bf2042 ilk çıktığında coğu kesim beğenmedi. Bende çok fazla beğeniyorum diyemem ama yinede hakkını yiyemem. Benim için fps oyunlarının şahı, birdaha bir benzeri gelmeyecek olan battlefield 1 dir. Yüzlerce saat oynadım hala daha sıkılmadan oynarım. Geçtiğimiz zamanlarda yeni bir battlefiled oyununun geleceğini okudum. Sizce nasıl bir oyun olacak. Bf nereye gidiyor?
battlefield 1 ve 5 güzel oyunlardı her ikisini severek oynadım özellikle 1'i.

Ahmet Kocar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Ahmet Kocar
Belli olmaz belki ileride mağara adamları zamanından kalma bir Battlefield oyunu yapabilirler. Barutlu silahlar yerine sapan, mızrak atma, ve taş sopalar olabilir.

lonelyboy

80+
bi ara 2042'yi salıp yeni oyun geliştirdiklerine dair söylentiler vardı ama eskisi gibi olmaz artık zaten malum ea'in ne yaptığını biliyoruz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hüseyin Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Belli olmaz belki ileride mağara adamları zamanından kalma bir Battlefield oyunu yapabilirler. Barutlu silahlar yerine sapan, mızrak atma, ve taş sopalar olabilir.
Helikopter yerine de adımhopterle uçarız artık.
Mesaj otomatik birleştirildi:

dahada yenı oyun surmezler gıbı duruyor bence
Yeni oyun gelecekmiş hocam. Hatta şimdiye kadar ki en büyük ekibi kurmuşlar.

Gurkanpiro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Gurkan
Helikopter yerine de adımhopterle uçarız artık.

Yeni oyun gelecekmiş hocam. Hatta şimdiye kadar ki en büyük ekibi kurmuşlar.
gelse nolur gelmese nolur bf1 onlıneda hıle dolu once onun onune gecsınler

ODrG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kandemir Görkey
bf3 - bf4 temaalrına dönceklerini düşünüyorum Son çıkan battlefield oyunlarının hiçbiri günümüzde geçmiyor. Ve 2042 de ki tepkilerden sonra kesinlikle hikaye eklerler

adamlar ana ekrana reklam koymayı düsünüyo sence nasıl olur bi düsün bakalım :d

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,511
İsim
Mehmet Aslan

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
Gorkem Yavuz
Ben 5 ciyim agaaaa :) valla bilmiyorum bu kadar çöktükten sonra pik yapar mı, yapar. Nfs leri'de düzeltmesi lazım EA'nın. Son çıkan Unbound hiç gerçekçi değildi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hüseyin Yılmaz
adamlar ana ekrana reklam koymayı düsünüyo sence nasıl olur bi düsün bakalım :d
Oyun iyi olsun da reklam ayrı bir konu.

bi ara 2042'yi salıp yeni oyun geliştirdiklerine dair söylentiler vardı ama eskisi gibi olmaz artık zaten malum ea'in ne yaptığını biliyoruz.
Ben niyeyse çok ümitliyim bilmiyorum bu sefer.

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Halil Karagöz
Bf 4 ve bf1 den sonra bitirdi kendini özellike Bf5 tam yıkım bi oyun millet seviyor da Arkadaş Nerde Sovyetler ? nerde Dday teması nerde almanya aksiyonları Nerde ingiliz cepheleri Battlefield 1 den sonraki battlefield oyunları bildiğin mantık olarak çöp bakma bf5 iyi diyenlere. Umarım bf4 veya bf1 mentalitesinde bir oyun çıkartırlar Bf4'ü hala oynuyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,238
Üyeler
152,849
Son üye
emcreyz50
Top Bottom