Neler Yeni

Çözüldü✓ yeni bilgiayarda her oyuna girer girmez donuyo

silvaxd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
arda buyurman
Öncelikle merhaba bilgisayarı yeni aldım ve kullanmaya başladım ilk başta lol indirdim ve girdiğimde oyundan atıyodu baya bir şeyler denedim ne yaptığımı tam hatırlamıyorum ama düzeldi gibiydi sonra tekrar başladı sorunun ekran kartıyla alakalı olduğunu düşünüyorum dahili ekran kartı sürkli bir biçim de 0 dan 100 e çıkıyo ani çıkışlar yapıyo bu yüzden donduğunu düşünüyorum ama emin de değilim dahili ekran kartını biostan devre dışı bırakmaya çalıştığımda (
4.11) dgpu only modu enable yapıp f10 la kaydettikten sonra tekrar biosa girdiğimde geri autoya dönmüş olduğunu görüyorum ayrıyeten aygıt yöneticisinden dahili ekran kartını devre dışı bıraktığımdaysa monitörün hz'ini ayarlayamıyor ve otomatik 60 a sabit kalıyor + görev yöneticisini açtığımda donuyor ve yeniden başlattığımda düzeliyor. Aşşağıda görüldüğü gibi harici ekran kartım neredeyse hiç çalışmıyor onun yerine dahili ekran kartı kapasına göre çıkıp iniyo lütfen bir çözüm öneriniz varsa yazın çok ihtiyacım var hiçbir yerde herhangi bir çözüm bulamadım sanki 1 kere oyun dondu mu diğer uygulamalar da donmaya başlıyor yani oyun donmadan görev yöneticisine bir şey olmuyor ama oyun donduktan sonra hem görev yöneticisi hem amd nin adrenaline uygulamassı yanıt vermiyo

1718481033921.png

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
986,187
Üyeler
155,986
Son üye
Kaiera
Top Bottom