Neler Yeni

Çözüldü✓ Yeni bilgisayar valorant yanıt vermeme sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Emre
Sabahtan belli yeni bilgisayarımda valorantı açmaya çalışıyorum hep giriş ekranında kalıyor bir süre sonra da siyah ekran oluyor ne bir hata kodu veriyor ne de başka bir şey sürekli yanıt vermiyorda kalıyor ne yapmam lazım kafayı yemek üzereyim şimdi de bilgisayarda herhangi bir uygulamayı açınca yanıt vermiyor hatası alıyorum kafayı yedi bilgisayar benim gibi :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sabahtan belli yeni bilgisayarımda valorantı açmaya çalışıyorum hep giriş ekranında kalıyor bir süre sonra da siyah ekran oluyor ne bir hata kodu veriyor ne de başka bir şey sürekli yanıt vermiyorda kalıyor ne yapmam lazım kafayı yemek üzereyim şimdi de bilgisayarda herhangi bir uygulamayı açınca yanıt vermiyor hatası alıyorum kafayı yedi bilgisayar benim gibi :D
Görev yöneticisi bile yanıt vermiyor şaka gibi

Görev yöneticisi bile yanıt vermiyor şaka gibi
Bir saattir ekranda görev yöneticisi yanit vermiyor yaziyor

Ekler

• IMG_20240113_231326.jpg
    IMG_20240113_231326.jpg
    3.5 MB · Hit: 29

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,081
İsim
mehmet demirel
bilgisayar marka modeli nedir

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,081
İsim
mehmet demirel
driverleri kurdunuzmu

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ensar
hocam merhaba siyah ekran ve hata sorununu çözebildinizmi ? bende yaşıyorum şuan aynı sistem sizde vok 2 almışsınız sanırsam

Top Bottom