Neler Yeni

Ana Konu Yeni DA F/P Sistemi GT2 Çıktı

AsesuyNo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Talha AYDIN
Dm den yazdığımda çok kısa sürelerde geri dönüş aldım kanka

Metahan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Metehan Recep yelken
Arkadaşlar bu monitörü de kasayla beraber sipariş verdim fakat sistem va panelmiş siparişi verdikten sonra farkettim. Blach smearing oluyomuş sanırım rahatsız ediciymiş. Her va panel monitörde black smearing oluşuyo mu bilginiz var mı? Sizce monitörü iade edip ips panel mi almalıyım?
Daha önce IPS kullanmadiysan çok fark etmessin gibime geliyor ama eğer daha fazla bütçen varsa monitör önerisi yapabilirim 165 hz 2900 civarında

Mert..

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Mert Yılmaz
Daha önce IPS kullanmadiysan çok fark etmessin gibime geliyor ama eğer daha fazla bütçen varsa monitör önerisi yapabilirim 165 hz 2900 civarında
İnşallah düşürebilirsem sistemi 240hz acerin monitörünü alacağım IPS ve G-SYNC. Sıkıntı çıkarırmı acaba GYSNC

Metahan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Metehan Recep yelken
İnşallah düşürebilirsem sistemi 240hz acerin monitörünü alacağım IPS ve G-SYNC. Sıkıntı çıkarırmı acaba GYSNC
Gysnc özelliği açılıp kapanan bir şey diye biliyorum sıkıntı çıkarırsa eğer kapatabilirsin ama almadan önce iyice bı araştır yanlış biliyorsam sıkıntı çıkmasın sonra sana Acer 240 lar çok ısınma yapıyor diye biliyorum daha fazla bütçen varsa daha iyi bir marka almanı öneririm Asus lg Samsung bu tarz markalar senin için daha iyi olur daha uzun süre götürür ama sen yinede iyice araştır yanlışım olmasın

AsesuyNo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Talha AYDIN
Stoklar bitmiş arkadaşlar. İptal olan siparişleri tekrar satışa sunabilirlermiş ama garanti vermiyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ips kullanmadım internetten biraz araştırdığıma göre her monitör panelinin kendine göre sıkıntısı varmış. Va panellerden memnun olan çok kişi de var. Değiştirmeyeceğim sanırım.

Ekler

• Screenshot_20220716_233548.jpg
    Screenshot_20220716_233548.jpg
    181.2 KB · Hit: 67

Mert..

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Mert Yılmaz
Gysnc özelliği açılıp kapanan bir şey diye biliyorum sıkıntı çıkarırsa eğer kapatabilirsin ama almadan önce iyice bı araştır yanlış biliyorsam sıkıntı çıkmasın sonra sana Acer 240 lar çok ısınma yapıyor diye biliyorum daha fazla bütçen varsa daha iyi bir marka almanı öneririm Asus lg Samsung bu tarz markalar senin için daha iyi olur daha uzun süre götürür ama sen yinede iyice araştır yanlışım olmasın
Acer 4.440Tl ondan sonra en ucuz gamepower 240hz curved curved istemediğim için almam onu ondan sonra 5.500-6000tl civarına geliyor o fiyata Asus 280hz 0.5hz alabilirim 5800tl fakat bilgisayar stoğu bitmiş iptal çok olursa geri gelir inşallah fakat alamıcam gibi duruyor bu sistemi:(

Bu arada alıp satanlar için fiyatı abartmassalar alabilirim düşüremessem burdan

lanet55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Rıdvan Sevindik
Arama yapmadılarsa senlik bir sorun yok ama Instagramdan sorsan iyi olur iptal olmasın durduk yere
instagramdaki de ara diyor

Knk nerden mesaj attın instagram fln mı ben attım ama cevap gelmedi mesai saatlerinde mi mesaj atiyorlar
İnstagramdan döndü ama arayın diyor sadece düzgün cevap yok reis

Metahan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Metehan Recep yelken
Acer 4.440Tl ondan sonra en ucuz gamepower 240hz curved curved istemediğim için almam onu ondan sonra 5.500-6000tl civarına geliyor o fiyata Asus 280hz 0.5hz alabilirim 5800tl fakat bilgisayar stoğu bitmiş iptal çok olursa geri gelir inşallah fakat alamıcam gibi duruyor bu sistemi:(

Bu arada alıp satanlar için fiyatı abartmassalar alabilirim düşüremessem burdan
Çoğu kişi şuanda satışa koymuş 10900 e felan istersen bakabilirsin sarı siteden

dougc256

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Recep emre dönmez
Arkadaşlar bu monitörü de kasayla beraber sipariş verdim fakat sistem va panelmiş siparişi verdikten sonra farkettim. Blach smearing oluyomuş sanırım rahatsız ediciymiş. Her va panel monitörde black smearing oluşuyo mu bilginiz var mı? Sizce monitörü iade edip ips panel mi almalıyım?

Ben de bu monitoru siparis vermistim bu monitoru iade edip ips monitor alacagim va paneller ips kadar iyi degil

Arda Coşkun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Arda Coşkun
Almayın almayın da sistem lazımsa gene iyi fiyat adam al sat yapsa bile yapacak bişey yok adamlar parasını böyle kazanıyor maalesef Türkiye piyasası
Zor durumda kalsam bile böyle fırsatçıları ben uygun bulmuyorum kendi kararım

Top Bottom