Neler Yeni

Ana Konu Yeni DA Sistem 5 Çıktı!

MertMAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mert Ali
Ben de çok zor bir şekilde girdim hepinizin yaşadığı sıkıntıları yaşadım sepete 5 tane eklenmişti zar zor 1e düşürdüm de sipariş ederken de kart bilgileri hatalı hatasını aldım. Havale ile ödeme yaptım 8999tl sistem 19.99 da kargo ücreti yazıyordu ben toplamda verilen ibana 9025tl gönderdim. Dekontu da itopyanın mail adresine attım ancak siparişlerim kısmında ödeme bekleniyor yazıyordu. Siparişim alınmıştı ama inşallah alabilmişimdir. Siteye giremiyorum şuan ödemem onaylandı mı onaylanmadı mı bilmiyorum :(

fthahmet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ahmet özturk
Ben de çok zor bir şekilde girdim hepinizin yaşadığı sıkıntıları yaşadım sepete 5 tane eklenmişti zar zor 1e düşürdüm de sipariş ederken de kart bilgileri hatalı hatasını aldım. Havale ile ödeme yaptım 8999tl sistem 19.99 da kargo ücreti yazıyordu ben toplamda verilen ibana 9025tl gönderdim. Dekontu da itopyanın mail adresine attım ancak siparişlerim kısmında ödeme bekleniyor yazıyordu. Siparişim alınmıştı ama inşallah alabilmişimdir. Siteye giremiyorum şuan ödemem onaylandı mı onaylanmadı mı bilmiyorum :(
hocam havalede onay suresi oluyor bildiginiz uzere , hayirli olsun almissinizdir. umarim kullanmak icin almissinizdir
Mesaj otomatik birleştirildi:

site duzeldi alanlar atabilirmi?

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,634
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Son olarak şunu söyleyeyim
Kasa+psu 2000TL civarlarında
Yani sisteminin fiyatını 8k beklediğim halde bu fiyatta çıkmasının biraz sebebi olabilir.
Yarı fiyatına vermişlerse de iyiki seçmiş Abdullah abi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
emre
çıktı evet arkadaşlar bizim kral donanım arşivi tabi durur mu alamayanlar için itopya ile tekrar anlaşma yapıp yeni bir sistem daha teşekkürler abdullah abi(y)(y)

snachy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Eren
image.jpg

Bu fiyata rüyamda olur galiba

Son düzenleme:

alperenn01

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
Alperen Ceylan
Instagram
Alperen.cyln
Stok ta bitti dimi

MertMAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mert Ali
Şuan böyle görünüyor siparişiniz alındı yazıuor ancak ödeme bekleniyor yazıyor. Ödeme onaylanana kadar stoklar bitti sonuçta ben sistemi almış oldum dimi sonuçta çok merak ediyorum
Screenshot_20210522_202237.jpg

Celilhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Celilhan

MertMAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mert Ali
Aldın mı sistemi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Diğer 2 sistem ne acaba
Aldım gibi görünüyor da ödeme onay bekleniyor para benden çıktı ve siparişlerim kısmında görünüyor bakalım hayırlısı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,693
Üyeler
142,793
Son üye
KANZ!!!
Top Bottom