Neler Yeni

Yeni e ticaret sitem nasıl olmuş önerileriniz neler

Arslannn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Muhammed yılmaz
Merhabalar yeni site yaptım iş olarak bu arada marka sahibi değilim siteyi değerlendirirseniz sevinirim birde eksiklerim vs varsa söyleyin zamanım sınırlı olduğu için wp üzerinden yaptım ama yakında kendim baştan yapıcam sizce şimdilik nasıl
Site linki

Ybeyaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Yusuf Beyaz
Merhabalar yeni site yaptım iş olarak bu arada marka sahibi değilim siteyi değerlendirirseniz sevinirim birde eksiklerim vs varsa söyleyin zamanım sınırlı olduğu için wp üzerinden yaptım ama yakında kendim baştan yapıcam sizce şimdilik nasıl
Site linki
Kankam güzel de her tıkladığım sayfada indirim bildiriminin gelmesi sinir bozucu o yüzden en fazla iki kere tıklayabildim sitede :D

Arslannn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Muhammed yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kankam güzel de her tıkladığım sayfada indirim bildiriminin gelmesi sinir bozucu o yüzden en fazla iki kere tıklayabildim sitede :D
Hocam onu iyi hatırlattınız pop up buga girmişti kaldırıcam onu

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,404
İsim
Olcay akbulut
site güzel ancak görsele tıklayıpta ürüne gitme olayı yok sanırım o gelirse çok iyi olur hocam. Kendiniz mi tasarladınız yoksa hazır tema vs mi

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,330
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
vaaay hayırlı olsun harbiden göze hitap ediyor. ama ilk bakışta şunu söyleyeyim. gözümüz o kadar çok alışmış ki sağ ve soldaki beyaz boş kısımlarda reklam aradım. belki oraları doldurmak için bir şeyler düşünebilirsin. ama sade ve şık duruyor. başarılar

NedoxBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Nedox Bey
Site guzel ancak begenmedigim bazi seyler var mesela en bastaki main slider onu degistirsen muq olur. Ve bir de buna margin at
1696796190306.png

Aykut D.

80+ Gold
Site linki
0.2 0.6,

Aykut D.

80+ Gold

oEnesQlf

80+ Silver
Top Bottom