Neler Yeni

Yeni evlenenler mutlu musunuz?

Emsal

80+ Silver
Değilim ama evli olmak isterdim hayatını sevdiğin biri ile paylaşmak akşam işten yorgun döndüğünde kapıyı açarken eşinin hoşgeldin hayatım demesi hele birde kapıya baba diye koşan birde kızın varsa değme keyfine ben bugüne kadar hep ciddi düşündüm ilişkilerde ne erken ne de geç evleneceksin çocuğun askere giderken baston tutmayacaksin çocuğunla birlikte büyüyeceksin çocuk olacaksın bence ideal evlilik yaşı 27 tabi o olgunluğa erişmek lazım kimisi o kafada değil ben şuan 26 yaşındayım evlilik düşünüyorum tabii ki çok şükür evim var arabam da var ama evlenilecek kız yok gerçekten aile terbiyesi almış oturmasını kalkmasını bilen biri ile kısaca benim yüreğimin güzelliği gibi biri ile evlenmek istiyorum rabbim herkese hayırlısını versin mevlam neylerse güzel eyler o en doğrusunu eyler.
Amin, İnşaallah sizin gibi biri olur :)

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,027
İsim
Ömer
Steam
1316142768
Değilim ama evli olmak isterdim hayatını sevdiğin biri ile paylaşmak akşam işten yorgun döndüğünde kapıyı açarken eşinin hoşgeldin hayatım demesi hele birde kapıya baba diye koşan birde kızın varsa değme keyfine ben bugüne kadar hep ciddi düşündüm ilişkilerde ne erken ne de geç evleneceksin çocuğun askere giderken baston tutmayacaksin çocuğunla birlikte büyüyeceksin çocuk olacaksın bence ideal evlilik yaşı 27 tabi o olgunluğa erişmek lazım kimisi o kafada değil ben şuan 26 yaşındayım evlilik düşünüyorum tabii ki çok şükür evim var arabam da var ama evlenilecek kız yok gerçekten aile terbiyesi almış oturmasını kalkmasını bilen biri ile kısaca benim yüreğimin güzelliği gibi biri ile evlenmek istiyorum rabbim herkese hayırlısını versin mevlam neylerse güzel eyler o en doğrusunu eyler.
Bulamazsan ben burdayım abi 🥰🥰

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,241
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,241
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Son düzenleme:

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Hocam bizim 8 yıllık ilişkimiz vardı, 4 aydır da evliyiz (bi maşallah alırım):kekw:

Ben bekar hayatı da yaşadım o yüzden ev işleri bana zor gelmiyor, her işi bölüşüyoruz o da çalışıyor çünkü. Birimiz yemek yapıyorsa diğeri sofrayı kuruyor ya da bulaşıkları sudan geçiriyor. Ne bileyim biri yerleri süpürüyorsa diğeri çamaşır seriyor. Evlilikte her şey paylaşmak yani. Ben uzun zamandır tanıyınca tabi huyunu suyunu biliyorum buna rağmen anlaşamadığımız yerler oluyor ama alttan alıyoruz kısa süre sonra . Bazen ben alttan alıyorum bazen o .

Birlikte eğlenme kısmı çok güzel yani en sevdiğin kişi ile konsere , talkshow a ne bileyim bir orkestraya falan gitmek en sevdiğimiz aktiviteler. Şu aralar akşamları spora gidiyoruz mesela. İmkan el verirse yurtdışına tatil düşünüyoruz , siftahı mısıra giderek yapmıştık. Akşamları işlerimiz bitince o dizisini izliyor ben ps5 de takılıyorum. Veya yemekten sonra birlikte dizi izliyoruz.

Bence hayat eş olunca güzel yani. Tek dezavantaj diyebileceğim şey şu olabilir, evdeki kurallar ortak belirleniyor çünkü herkesin alışkanlıkları farklı. Yalnız kendin yaşıyormuş gibi harekt edemiyor insan yani. o.O2
Maşallah size

Top Bottom