Neler Yeni

Yeni Forum Turnuvaları

stizzy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,309
İsim
stizzy
Bütçe
5
Merhaba dostlar, bildiğiniz üzere Alexa'nın düzenlediği forum turnuvaları iptal oldu. Bu forum turnuvaları gerçekten eğlendirdiği için bunu devam ettirmek istiyorum ama farklı bir şekilde;

Ben birkaç arkadaş(forumdan) ile konuşup her oyun için bir(1) veya iki(2) kişi turnuva düzenleyecek ve hazırlanınca forumda konusu açılacak şekilde yapmayı düşünüyorum. Böylece bir kişinin üzerine düşen yük paylaşılarak daha azalacak.

Oynadığınız oyunlardan hangilerinin turnuvasının olmasını istiyorsanız belirtirmeniz bu olayın daha sağlam olmasına vesile olabilir. (Hangilerinin turnuvasının olup olmaması konusunda daha sağlam olmasına)

Katılım fazla olur ise, bazı turnuvalarda forum yönetimi ile konuşup bir ödül vs koyulmasını talep edebilirim. Öğrenci adamız bizden beklemeyin ödülü:kekw:

Önemli⬇️
Haberleşme için discord sunucusu düzenlemeyi düşünüyorum arkadaşlar ile konuştuktan sonra.

Gelişmeleri Konu Açıp Sizlere İleteceğim.(Bu ve önümüzdeki hafta sınav haftası dolayısıyla biraz geç olabilir.)

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,882
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Merhaba dostlar, bildiğiniz üzere Alexa'nın düzenlediği forum turnuvaları iptal oldu. Bu forum turnuvaları gerçekten eğlendirdiği için bunu devam ettirmek istiyorum ama farklı bir şekilde;

Ben birkaç arkadaş(forumdan) ile konuşup her oyun için bir(1) veya iki(2) kişi turnuva düzenleyecek ve hazırlanınca forumda konusu açılacak şekilde yapmayı düşünüyorum. Böylece bir kişinin üzerine düşen yük paylaşılarak daha azalacak.

Oynadığınız oyunlardan hangilerinin turnuvasının olmasını istiyorsanız belirtirmeniz bu olayın daha sağlam olmasına vesile olabilir. (Hangilerinin turnuvasının olup olmaması konusunda daha sağlam olmasına)

Katılım fazla olur ise, bazı turnuvalarda forum yönetimi ile konuşup bir ödül vs koyulmasını talep edebilirim. Öğrenci adamız bizden beklemeyin ödülü:kekw:

Önemli⬇️
Haberleşme için discord sunucusu düzenlemeyi düşünüyorum arkadaşlar ile konuştuktan sonra.

Gelişmeleri Konu Açıp Sizlere İleteceğim.(Bu ve önümüzdeki hafta sınav haftası dolayısıyla biraz geç olabilir.)
Alexa niye iptal etti

stizzy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,309
İsim
stizzy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5

stizzy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,309
İsim
stizzy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunu yapacaklarını sanmıyorum. :)

Çoğu kişinin oynadığı oyunları tercih et.
Valorant, LOL, CS bunlara önderlik edecektir.
Onlar illaki olur ama belki blazing sails, chess gibi oyunlar isteyenlerde olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,882
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Bilgisayarın dozunu biraz fazla kaçırmış ve derslerini, kurslarını ertelemeye başlamış bu yüzden.
Teşekkürler

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,070
İsim
Kgn
Bende bir yakında Clash Royale Turnuvası açayım :D boş zaman bulursam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri