Neler Yeni

Yeni İnternet Sağlayıcı Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Caner Karaca
Turknet 75-8 paketini kullanıyorum. 170₺ olmuş yeni zamla. Ayriyeten de ev telefonu hizmeti alıyorduk o da 10₺ idi şimdi kim bilir kaç olmuştur (çok iyi bir hizmet ayrıca her yöne yurtdışı dahil 1000dk'ya 3₺ ödüyorduk ilk başta). Yeni zamla TurkNet'in fiyatıyla diğer operatörlerin fiyatlarları arasındaki makas iyice açıldı. Yeni operatöre geçmek istiyorum araştırdım ve sırasıyla bazı operatörlerin fiyatları (adresimde sadece Türk Telekom'un VDSL altyapısı var):

Comnet 100₺
Millenicom 125₺
NetSpeed 135₺

Aralarında en ucuzu Comnet fakat sizin de görüşünüzü almak istedim. Hangisi sizce en uygunu ve kalitelidir? Ayrıca ev telefonu hizmeti veren var mı bu operatörlerden?

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Efe Kırmaz
Turknet 75-8 paketini kullanıyorum. 170₺ olmuş yeni zamla. Ayriyeten 3₺ de ev telefonu hizmeti alıyorduk o da 10₺ olmuş (çok iyi bir hizmet ayrıca her yöne yurtdışı dahil 1000dk'ya 3₺ ödüyorduk). Yeni zamla TurkNet'in fiyatıyla diğer operatörlerin fiyatlarları arasındaki makas iyice açıldı. Yeni operatöre geçmek istiyorum araştıtdım ve sırasıyla bazı operatörlerin fiyatları (adresimde sadece Türk Telekom'un VDSL altyapısı var):

Comnet 100₺
Millenicom 125₺
NetSpeed 135₺

Aralarında en ucuzu Comnet fakat sizin de görüşünüzü almak istedim. Hangisi sizce en uygunu ve kalitelidir? Ayrıca ev telefonu hizmeti veren var mı bu operatörlerden?
ev telefonu hizmetini bilmiyorum fakat netspeed önerebilirim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,972
Üyeler
153,973
Son üye
xWhoost
Top Bottom