Neler Yeni

Yeni internet sağlayıcı önerisi Ne yapmalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yağız Utku Yormaz
Ayrıca 35 mbps kullanacağım hocam fibere gerek varmı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kullandığınız modem vdsl modem dolayısıyla altyapınız vdsl.Altyapı bulamadan interneti şuan kullanmış olduğunuz bağlantının hizmet sözleşme numarası ile başka operatöre geçiş yapabilirsiniz taahhüt bitmeden.
comnete geçebilirmiyim hocam yani birdr türk telekomun kendi modemini kullanıyorum nasıl olacak?

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Ertuğrul Bolat
Ayrıca 35 mbps kullanacağım hocam fibere gerek varmı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

comnete geçebilirmiyim hocam yani birdr türk telekomun kendi modemini kullanıyorum nasıl olacak?
comnet müşteri hizmetleri ile görüşüp durumu aktarın size yardımcı olacaklardır.Yalnız comnet aylık faturalı değil şoknet gibi ön ödemeli bir operatördür.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yağız Utku Yormaz
comnet müşteri hizmetleri ile görüşüp durumu aktarın size yardımcı olacaklardır.Yalnız comnet aylık faturalı değil şoknet gibi ön ödemeli bir operatördür.
Nasıl yani hocam aylık 219 TL diyor 1 yıllık ücreti mi ödüyoruz 219 tl den ?

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Ertuğrul Bolat
Nasıl yani hocam aylık 219 TL diyor 1 yıllık ücreti mi ödüyoruz 219 tl den ?
aynen istersen aylık ödemeli ücreti de var oda 279tl. millenicom düşünürsen oda faturalı aylık 309tl. cayma bedelinide ödüyorlar.ilk altı ay indirimli sonra artıyor.referans ile abone olursan bir ay bedava ben millenicom kullanıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yağız Utku Yormaz
aynen istersen aylık ödemeli ücreti de var oda 279tl. millenicom düşünürsen oda faturalı aylık 309tl. cayma bedelinide ödüyorlar.ilk altı ay indirimli sonra artıyor.referans ile abone olursan bir ay bedava ben millenicom kullanıyorum.
Anladım hocam yardımlarınız için teşekkürler eğer millenicom a karar verisek size haber ederim.

Hocam port yok yüksek ihtimalle Sen müşteri hizmetlerini ara Yardımcı olurlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yağız Utku Yormaz
göknetten sorgula burdan gözükür büyük ihtimal
gözükmüyor hocam

Hocam port yok yüksek ihtimalle Sen müşteri hizmetlerini ara Yardımcı olurlar
Hocam onlar altyapının fiber olup olmadığını görebilirlermi ? Nasıl öğrenebilirim? TT müşteri hizmetleri ni arasam öğrenebilirmiyim ? tek bildiğim biraz ilerimizde türk telekomun beyaz bir kutusu var ordan kablo ile modeme bağlı bir de modem arayüzünde vdsl2 diye bir yazı gördüm türk telekomun kendi modemini kullanıyorum 35 lik paketini kullanıyorum eğer fiber destekliyor ise comnet geçmeyi düşünüyorum.

iKaosS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Enes
gözükmüyor hocam

Hocam onlar altyapının fiber olup olmadığını görebilirlermi ? Nasıl öğrenebilirim? TT müşteri hizmetleri ni arasam öğrenebilirmiyim ? tek bildiğim biraz ilerimizde türk telekomun beyaz bir kutusu var ordan kablo ile modeme bağlı bir de modem arayüzünde vdsl2 diye bir yazı gördüm türk telekomun kendi modemini kullanıyorum 35 lik paketini kullanıyorum eğer fiber destekliyor ise comnet geçmeyi düşünüyorum.
vdsl fiberin bakır kablolu hali fiber değil, port yok büyük ihtimal türk telekom kullanıyosan ara müşteri hizmetlerini sor. fiber yoksa oturduğun ilçedeki türk telekom müdürlüğüne fiber talep dilekçesi yaz bina ve mahalledekilere imzalatırsan daha iyi olur tabi

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
757
İsim
Enes Altunışık
altyapı fiberse comnet öneririm .
Selamlar hocam. Türktelekom fiber altyapısı var. Şuanlık türknet kullanıyorum. Sorunsuz aslında, memnunum ama fiyatı biraz fazla uçuk. Comnet 500mbit geçmeyi düşünüyorum. Kullanıyor musun? Memnun musun? Ping değerleri nasıl? Kopma gibi sorunlar yaşıyor musun?

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yağız Utku Yormaz
vdsl fiberin bakır kablolu hali fiber değil, port yok büyük ihtimal türk telekom kullanıyosan ara müşteri hizmetlerini sor. fiber yoksa oturduğun ilçedeki türk telekom müdürlüğüne fiber talep dilekçesi yaz bina ve mahalledekilere imzalatırsan daha iyi olur tabi
Hocam ben köyde yaşıyorum ve yüksek ihtimal fiber yok bugün arayıp konuşacağım imza toplma işi de biraz zor sırf bizim için geleceklerinide pek düşünmüyorum.

emreBeoa

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,497
İsim
Emre siyah
Selamlar hocam. Türktelekom fiber altyapısı var. Şuanlık türknet kullanıyorum. Sorunsuz aslında, memnunum ama fiyatı biraz fazla uçuk. Comnet 500mbit geçmeyi düşünüyorum. Kullanıyor musun? Memnun musun? Ping değerleri nasıl? Kopma gibi sorunlar yaşıyor musun?
hiçbir sorun yaşamadım ,pingdir vesairedir . Müşteri hizmetleri kötü diyorlar ama

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
757
İsim
Enes Altunışık
hiçbir sorun yaşamadım ,pingdir vesairedir . Müşteri hizmetleri kötü diyorlar ama
Denemek için aylık ödemek şuanlık mantıklı gibi o zaman. Pek fiyat farkı yok zaten.

Top Bottom