Neler Yeni

Yeni İnternet Sağlayıcı Önerisi

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Bugün itibari ile TürkNet ikinci zammı yaptı bu zam sadece Türk Telekom altyapısını kullanan kişiler için geçerli olup Ağustos ayı itibari ile uygulanacaktır ( Yeni Fiyat 169₺ )

Bu yüzden sizden alternatif internet sağlayıcı önerileri istiyorum mümkünse arkadaşını getir kampanyası sunan olursa daha güzel olur 1 ay bedava kullanmış oluruz 🤣

Son düzenleme:

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Kaç TL oldu internet fiyatı?

Millenicom kullanıyorum. 129.90 TL'ye 100 MBPS internet alıyorum. Öneririm.

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,722
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu

Squex

80+ Silver
Comnet de eğer 12 ay toptan ödersen 110 TL'ye alırsın aylık 100mbps
Normal aylık ta 140 TL sanirim

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Bugün itibari ile TürkNet ikinci zammı yaptı bu zam sadece Türk Telekom altyapısını kullanan kişiler için geçerli olup Ağustos ayı itibari ile uygulanacaktır

Bu yüzden sizden alternatif internet sağlayıcı önerileri istiyorum mümkünse arkadaşını getir kampanyası sunan olursa daha güzel olur 1 ay bedava kullanmış oluruz 🤣
Superonline geçiş yapıcam bende sözde haziran 2023 e kadar zam yoktu. Zaten hızda düşük gelmeye başlıyordu Superonline 200 tl ye 500 hız veriyor ona geçicem.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Bende Millenicom geçmeyi düşünüyorum referans kodunu paylaşırsan ikimizde bedava kullanırız 1 ay 🤣
Referans kodum profilimde yer alıyor dostum. :)
Toplam 12 ay boyunca referans kullanabiliyorsun.

Top Bottom