Neler Yeni

Yeni Klavyem Geldiii (FEKER IK85 PLUS)

emir147

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
641
İsim
Emir Acar
Hayırlı olsun kanka güzel duruyor birde enter tuşu büyük olsaymış daha iyi olurmuş bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Batuhan
teşekkür ederim ben de ajazz ile bunun arasında kalmıştım site açılırsa bunu düşünün bence bir daha indirim olmuş zaten 1250ye geliyor şu an bedava bence. ama site tr ye açılır mı bilmem
hocam knobb + ekran daha havalı :D ama bunu keycapsleri de tam istediğim bilemedim. switchler hangisi dah uzun ömürlü acaba

..............

80+ Bronze
hocam knobb + ekran daha havalı :D ama bunu keycapsleri de tam istediğim bilemedim. switchler hangisi dah uzun ömürlü acaba
hocam bilmiyorum ama ajazzın malzemesi kaliteliymiş gibi gelmiyor evet knobb olsun ekran olsun benim de aklımı karıştırıyordu ama iyi ki bunu almışım dedim

WhoCares

80+ Silver
klavyeyi görünce ne kadar çok benziyor gamepower eva 3 ve 5 serisine dedim :kizginpeepo:

Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Batuhan
hocam bilmiyorum ama ajazzın malzemesi kaliteliymiş gibi gelmiyor evet knobb olsun ekran olsun benim de aklımı karıştırıyordu ama iyi ki bunu almışım dedim
ben biraz youtube testlerine dalayım o zaman bakalım bi nasılmış ona göre karar vereyim belki de feker knob + ekran koymamış ama kaliteyi yükseltmiştir. teşekkürler hocam bilgi için

ysuflix

80+ Gold
Arkadaşlar klavye geldi ve inanılmaz beğendim yani daha önce çok kaliteli klavyeler kullanmadım ondan mı bilmiyorum verdiği kalite hissi muazzam geldi bana. Yani bu kadar kaliteli bir şey beklemiyordum 1500 TL için dedim ki hani ne kadar olabilir ama öyle değil gerçekten bayıldım. Yarım saattir kullanıyorum sesi basım hissiyatı vs çok güzel ajazz ak820 pro ile bunun arasında kalmıştım o geldiğinde beni etiketlerseniz sevinirim onunla ne gibi farklar var karşılaştıralım
Mesaj otomatik birleştirildi:

amazon linki:

@freygasm @Zelrael
üstteki daha güzel

..............

80+ Bronze
ben biraz youtube testlerine dalayım o zaman bakalım bi nasılmış ona göre karar vereyim belki de feker knob + ekran koymamış ama kaliteyi yükseltmiştir. teşekkürler hocam bilgi için
fekerin ekranlı knobblusu da var ik85 pro diye geçiyor sanırım varsa ona bakın amazonda var ama 4.5k ya geliyor whatgeekde de 2k falandır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
925,260
Üyeler
144,399
Son üye
leftsoft
Top Bottom