Neler Yeni

Yeni Klavyem Geldiii (FEKER IK85 PLUS)

..............

80+ Bronze
Arkadaşlar klavye geldi ve inanılmaz beğendim yani daha önce çok kaliteli klavyeler kullanmadım ondan mı bilmiyorum verdiği kalite hissi muazzam geldi bana. Yani bu kadar kaliteli bir şey beklemiyordum 1500 TL için dedim ki hani ne kadar olabilir ama öyle değil gerçekten bayıldım. Yarım saattir kullanıyorum sesi basım hissiyatı vs çok güzel ajazz ak820 pro ile bunun arasında kalmıştım o geldiğinde beni etiketlerseniz sevinirim onunla ne gibi farklar var karşılaştıralım
Mesaj otomatik birleştirildi:

amazon linki:

@freygasm @Zelrael

Ekler

• IMG_20240131_141559.jpg
    IMG_20240131_141559.jpg
    3.9 MB · Hit: 164
Son düzenleme:

Aykut D.

80+ Gold
Arkadaşlar klavye geldi ve inanılmaz beğendim yani daha önce çok kaliteli klavyeler kullanmadım ondan mı bilmiyorum verdiği kalite hissi muazzam geldi bana. Yani bu kadar kaliteli bir şey beklemiyordum 1500 TL için dedim ki hani ne kadar olabilir ama öyle değil gerçekten bayıldım. Yarım saattir kullanıyorum sesi basım hissiyatı vs çok güzel

amazon linki:

Şu siyah ciklet klavyeden geçtiysen tabi çağ atlarsın :D

Aykut D.

80+ Gold
hahah yok o ofis klavyesi :D
Sand mod ile tape mod ile epey seste tokluk yakaladım ne zaman switchler bozulur ozaman değişirim herhalde . Gamepower warlock compact Red ucuz mekanik klavye işte .d .

kivanctas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,642
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Şu siyah ciklet klavyeden geçtiysen tabi çağ atlarsın :D
Öyle deme ya o ciklet de çok iyi (bizim tükkanda da var) :ROFLMAO::ROFLMAO:
Arkadaşlar klavye geldi ve inanılmaz beğendim yani daha önce çok kaliteli klavyeler kullanmadım ondan mı bilmiyorum verdiği kalite hissi muazzam geldi bana. Yani bu kadar kaliteli bir şey beklemiyordum 1500 TL için dedim ki hani ne kadar olabilir ama öyle değil gerçekten bayıldım. Yarım saattir kullanıyorum sesi basım hissiyatı vs çok güzel

amazon linki:

Eee Feker bu, adamı kalite hissiyatıyla keyiflendirir.

..............

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayırlı olsun. güle güle kullanın.
çok sağ olun en iyileri sizin olsun

Sand mod ile tape mod ile epey seste tokluk yakaladım ne zaman switchler bozulur ozaman değişirim herhalde . Gamepower warlock compact Red ucuz mekanik klavye işte .d .
bende de gameboosterın bi modeli var ama tam modelini bilmiyorum. bir de yindao k68 kullandım (keychron replikasıydı) mesela ama geldiği anda bile anlaşılıyordu sevmedim arkadaşıma hediye ettim

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,216
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Leavenimle mutluyum ben :D gp ye hiç girişmeyeceğim tape mod yapmam lazımda üşeniyorum

Aykut D.

80+ Gold
Leavenimle mutluyum ben :D gp ye hiç girişmeyeceğim tape mod yapmam lazımda üşeniyorum
Klavye yatırımı benim açımdan ölü yatırım zevkine alanada bir şey diyemem . Zevk zevktir .

Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Batuhan
hayırlı olsun :D whatgeek tr yi açsa da biz de bi ajazz ile şenlensek

..............

80+ Bronze
Klavye yatırımı benim açımdan ölü yatırım zevkine alanada bir şey diyemem . Zevk zevktir .
kanka kablolu vardı bir de kablosuz olsun istedim yoksa bence de çok mantıklı değil ekipmanlara çok para vermek

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,216
İsim
Emre
Discord
necromancerr
700 e aldım bende :D ucuz ama güzel membran klavyeden sonra baya iyi geldi bunuda değiştirmem zaten anca switch bozulursa kaliteli switchlerle değiştiririm

..............

80+ Bronze
hayırlı olsun :D whatgeek tr yi açsa da biz de bi ajazz ile şenlensek
teşekkür ederim ben de ajazz ile bunun arasında kalmıştım site açılırsa bunu düşünün bence bir daha indirim olmuş zaten 1250ye geliyor şu an bedava bence. ama site tr ye açılır mı bilmem

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
925,196
Üyeler
144,380
Son üye
yyyoggi
Top Bottom