Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Yeni Kullanıcılara | Seyahat Sırt Çantası 79₺ 🔥 (Temu)

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Krom
Fırsat 24 saat geçerlidir. İlk alışverişinize özeldir, daha önce alışveriş yaptıysanız eğer indirimden yararlanamazsınız.

Minimum Sipariş Tutarı 480 TL
Sepetinize 480 TL değerinde eşyalar almadan sipariş geçemiyorsunuz.
Temu Hakkında Sorularınız Olursa; https://forum.donanimarsivi.com/konu/temu-alinabilecek-ueruenler-suerekli-guencel.953670/

1720181586626.png

FİNİSH.

Son düzenleme:

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Krom
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Krom
ana sayfa bunlarla doluyor ve bir indirim değil site böyle şeylerle dolu online bit pazarı gibi
Temu indirimlerini paylaşan çok nadir kişiler var, aliexpress yasaklanmalı o zaman çünkü ana sayfa onlarla dolu :) Bit pazarı kısmında kendi fikriniz, saygı duyuyorum.

İyi forumlar.

extremegk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Gokhan kılıc
be temu olayı ne referans linki ile para falan mı kazanıyor bunlar ? O kadar saçma sapan ürü konusu doldu ki

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Krom
be temu olayı ne referans linki ile para falan mı kazanıyor bunlar ? O kadar saçma sapan ürü konusu doldu ki
TEMU NEDİR ?
TEMU PPD Holdings tarafından Çin merkezli bir e-ticaret sitesi. İlk olarak Eylül 2022 ABD' de çıkış yapan şirket sonrasında yaklaşık 60 ülkeye yayıldı. Uygulama mağazalarında 220 milyon kez indirilen uygulama aylık olarak aktif bir şekilde 120 milyon kullanıcısı bulunuyor.

Nasıl Başlayabilirim ?
İlk olarak TEMU' nun internet sitesine girip kayıt ol butonundan kayıt olabilirsiniz. Bunu isterseniz değerli R10 üyesi arkadaşlarımızın referans linkinden veya direkt olarak kendiniz TEMU Sitesine girip üye olmakla başlayabilirsiniz.

Üyelik Oluşturdum Para Kazanmaya Nasıl Başlayacağım ?
Üye olduktan sonra profilinizden Ortaklık programına tıkladığınızda karşınıza sizin bağlantınızı içeren referans linki gelecektir. Bu linki paylaşmaya başlayarak çok fazla efor sarf etmeden ciddi miktarlarda paralar kazanabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Musa Bulaklı
Fırsat 24 saat geçerlidir. İlk alışverişinize özeldir, daha önce alışveriş yaptıysanız eğer indirimden yararlanamazsınız.

Minimum Sipariş Tutarı 480 TL
Sepetinize 480 TL değerinde eşyalar almadan sipariş geçemiyorsunuz.
Temu Hakkında Sorularınız Olursa; https://forum.donanimarsivi.com/konu/temu-alinabilecek-ueruenler-suerekli-guencel.953670/

Alıntıyı görüntüle

Açık Seyahat Sırt Çantası, Büyük Kapasiteli Su Geçirmez Spor Kamp Sırt Çantası, Ayakkabı Depolamalı Erkekler ve Kadınlar İçin Laptop Sırt Çantası, Okul çantaları, Sevgililer Günü Hediyeleri
👉 -%93 indirim+EKSTRA % 30İNDİRİM❤️
🎉 Özel fırsat [79,96 TL] -%93
👉 ürün bağlantısı: https://*******/m/eiz7mn8brjr - Bu link üzerinden uygulamayı indirebilirsiniz.
⚠️ Her Yeni Uygulama Kullanıcısı yalnızca bir kez kullanılabilir
480 TL min. Sepet tutarı var

• Beğen
Reaksiyonlar: Krom

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Krom
480 TL min. Sepet tutarı var
evet hocam, onu doldurmadan aışveriş yapamıyorsunuz. Ben 480 TL'ye yaklaşık 13-14 ürün sığdırdım iyi kötü, diğer ülkelerde de bu sınır 10 euro, konuya da bu yüzden ekledim.

extremegk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Gokhan kılıc
Gerçekten sıcak olan ürünlerin paylaşımına bir şey demiyorumda .Sırf referans linki üzerinden para kazanıcam diye sürekli konu açıp boş boş ürün spamlanmasının önüne geçilmesi lazım .

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Krom
Gerçekten sıcak olan ürünlerin paylaşımına bir şey demiyorumda .Sırf referans linki üzerinden para kazanıcam diye sürekli konu açıp boş boş ürün spamlanmasının önüne geçilmesi lazım .
evet hocam, çok haklısınız

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Musa Bulaklı
evet hocam, onu doldurmadan aışveriş yapamıyorsunuz. Ben 480 TL'ye yaklaşık 13-14 ürün sığdırdım iyi kötü, diğer ülkelerde de bu sınır 10 euro, konuya da bu yüzden ekledim.
O ürünlerle Orkun Işıtmak saçma ürünler denedim videosu çekersin artık 😂

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom