Neler Yeni

yeni laptop mavi ekran yedi

Berkyozclk

80+ Bronze
yeni laptop aldım ısındıgı icin böyle olmus olabilir mi fanları fulledim tekrar acıldıgında
WhatsApp Image 2023-08-20 at 21.46.32.jpeg

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
787
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz

murathke

80+

Berkyozclk

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Niye öyle oldu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Almayı düsünüyordum vazgeçtim
aga ısındıgı icin boyle olmustur bence hem aksam daha sıcak nemli oluyo hem de oyundaydım ve uzun zamandır oynuyodum ısındıgı icin oyle olmustur bence ve fanları acmayı unuttum normal bence bilmiyorum vazgecme hemen bence sorunlu bir sey değil

murathke

80+
aga ısındıgı icin boyle olmustur bence hem aksam daha sıcak nemli oluyo hem de oyundaydım ve uzun zamandır oynuyodum ısındıgı icin oyle olmustur bence ve fanları acmayı unuttum normal bence bilmiyorum vazgecme hemen bence sorunlu bir sey değil
Fanlar otomatik kendi acmıyor mu

Berkyozclk

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fanlar otomatik kendi acmıyor mu
acıyo da bi yere kadar otomatik ayardan kendin fulluyon yani benimki victus 15 , 16 da ne var bilmiyom kasasının ici yerleri degisik ddr5 var falan falan bakman lazım senin butce ne monster abra da bakabilirsin

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,139
İsim
Lokman Doğan
Laptobun altina 2 kitap kenari koyarak hava çıkışını sağlayabilirsin oyuna girince performans moduna koyma omenhubta normal çalışsın

Ayrıca temiz bir format at

Berkyozclk

80+ Bronze
Laptobun altina 2 kitap kenari koyarak hava çıkışını sağlayabilirsin oyuna girince performans moduna koyma omenhubta normal çalışsın

Ayrıca temiz bir format at
laptop ztn yeni formatı nie atıyom bir de omen de hangi ayarı yapcam söyler misin pls

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,517
İsim
Emre Zengin
yeni laptop aldım ısındıgı icin böyle olmus olabilir mi fanları fulledim tekrar acıldıgında
Alıntıyı görüntüle
Ekran kartı sürücü hatası vermiş. Bu dediğimi yap bakalım:
1) Öncelikle ekran kartı sürücünüzü (https://www.nvidia.com.tr/download/driverResults.aspx/210645/tr) ve DDU'yu (https://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html) indirin.
2) İnternet bağlantını kesin. Bilgisayarı güvenli modda başlatın. (Başlatmak için shift tuşuna basılı tutup bilgisayarı yeniden başlatın. Gelen ekranda Sorun Giderme/ Gelişmiş Seçenekler/ Başlangıç Ayarları yeniden başlata basın. Gelen ekranda F4 ya da 4 tuşuna basın. Bilgisayar güvenli modda başlayacak.) Şimdi DDU'u açın ilk gelen ekranı kapatın ve ekran kartı sürücünüzü seçin. Seçtikten sonra sol üstte Temizledikten sonra yeniden başlat (Tavsiye Edilen) seçeneğini göreceksin ona bas ve sürücüyü kaldırın. Sürücüyü kaldırdıktan sonra bilgisayar kendini yeniden başlatacak.
3) Masaüstü geldiğinde indirmiş olduğunuz ekran kartı sürücünüzü kurabilirsiniz. Kurduktan sonra internetinizi bağlayın ve sisteminizi yeniden başlatın.

Bunu yaptıktan sonra bir de Minidump dosyanı paylaşır mısın? https://www.technopat.net/sosyal/konu/minidump-dosyalarini-paylasin.73053/

Top Bottom