Neler Yeni

yeni laptop pil ayarlarında yüksek performans yok

Punjamin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
arda yusuf yıldız
dell g15 5515 rtx3050-r5 urunu aldım ama sadece dengeli var yüksek performans özelligi yok kod gir dediler girdim yeniden başlatıgımda gidiyo ama sorun o deil.güç seçenekleri-gelişmiş güç ayarlarını değistir de sadece 4 özellik var onlarda masaüstü arkaplan ayrları-uyku-ekran-pil var öbür ayarları nasıl geri getirebilirim.
bide şöyle bir şey var alienware command center da güç yönetim modunda alienfx diye bir ayar var pide ve şarjda açık seçeneği seçili acaba onla alakalı bir şey olabilirmi çünkü yotubede öyle bir şey diyodu bilgisayarın kendi performans özelliği varsa burayı yüksek perf yapmaniza gerek yok yardım edebilirseniz sevinirim

stizzy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,309
İsim
stizzy
Pil işaretine sağ tıklayıp mobilty centerden performansı seçer misiniz hocam.

Mouzel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Sinan
Dostum aynı sorun bende de var seni anlıyorum ama çözüm bulamadım ben sen bulabildiysen bana yardımcı olabilir misin?

TİTAN.

80+ Platinum
dell g15 5515 rtx3050-r5 urunu aldım ama sadece dengeli var yüksek performans özelligi yok kod gir dediler girdim yeniden başlatıgımda gidiyo ama sorun o deil.güç seçenekleri-gelişmiş güç ayarlarını değistir de sadece 4 özellik var onlarda masaüstü arkaplan ayrları-uyku-ekran-pil var öbür ayarları nasıl geri getirebilirim.
bide şöyle bir şey var alienware command center da güç yönetim modunda alienfx diye bir ayar var pide ve şarjda açık seçeneği seçili acaba onla alakalı bir şey olabilirmi çünkü yotubede öyle bir şey diyodu bilgisayarın kendi performans özelliği varsa burayı yüksek perf yapmaniza gerek yok yardım edebilirseniz sevinirim
Plan değişikliğine gidip ordan daha detaylı ayarlara inip ayar yaparsanız oluyor diye biliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Reşit
aynısı bende de var
1680973341883.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,125