Neler Yeni

Yeni masaüstü bilgisayarı aldım. Görüşlerinizi alabilir miyim?

Mr.Spy1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Abdulkadir Demirci
d

Dostum ne alırsan al hayırlı olsun mutlu olmaya bak hep bi daha ucuzu çıkıyor daha iyisi çıkıyor sen elindekiyle mutluysan mutlu ol değilse bile mutlu ol.
H.O şimdiden uzun kullanmalar dilerim
Allah sana daha iyisini versin sevgili dostum aldığım en guzel yorumlardan birisiydi, çok teşekkür ederim. Hayırlı akşamlar dilerim
Mesaj otomatik birleştirildi:

öncelikle soğutucuyu değiştir. o hiçbir işe yaramaz. peerless assassins al onun yerine
ikinci olarak tek slot ram çok iyi değil . çift slot 32 gb olsa daha iyi performans verir .
anakart ise düşük kalmış diğerlerine göre
diğerleri de kullanılır . sıkıntı yok.
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. İlerde RAM den bir tane daha 32 6400 mgh alabilirim anakartı yükseltemememin sebebi yeterli bütçe olmaması.Sizin linkini bıraktığınız K. tipi soğutucu benim işlemcimin SE 214 XT den daha iyi soğutacağına eminseniz peerless assassins alacağım.

Son düzenleme:

Hasan enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Hasan enes
İŞLEMCİ:
AMD Ryzen 5 7600
ANAKART:
MSI PRO A620M-E
EKRAN KARTI:
MSI GeForce RTX 4070 SUPER Ventus 2X OC 12GB GDDR6X 192 Bit DLSS 3 Ekran kartı
RAM:
XPG Lancer RGB 32GB (1x32GB) 6400MHz CL32 DDR5 Ram
KASA:
MSI MPG GUNGNIR 111R ARGB Tempered Glass Mid Tower
GÜÇ KAYNAĞI:
MSI MPG A850GF 850W 80+ Gold Full Modüler 140mm Fanlı PSU
Not: M2SSD 500GB alma sebebim samsungun 530mb okuma yazma hizina sahip SATA 2TB SSD olması ote yandan bir tane de 500 gb sandisk SDD var( bunu isletim sistemi icin kurcam)
İşlemci soğutucu ise :https://www.trendyol.com/dark-raven...n-p-785336500?boutiqueId=61&merchantId=895139
bu kule tipi bu işlemciye yeterli olur mu?
Hayırlı olsun güzel sistem

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,240
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Allah sana daha iyisini versin sevgili dostum aldığım en guzel yorumlardan birisiydi, çok teşekkür ederim. Hayırlı akşamlar dilerim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. İlerde RAM den bir tane daha 32 6400 mgh alabilirim anakartı yükseltemememin sebebi yeterli bütçe olmaması.Sizin linkini bıraktığınız K. tipi soğutucu benim işlemcimin SE 214 XT den daha iyi soğutacağına eminseniz peerless assassins alacağım.
Söylemiş olduğum kule tip soğutucu. Kule tipi soğutmalarin en iyilerindendir . Kule tipi alacaksan onu al.

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,130
İsim
Emir
Hayırlı olsun fakat iade etme seçeneği varsa etmeni şiddetle tavsiye ederim

Mr.Spy1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Abdulkadir Demirci
Söylemiş olduğum kule tip soğutucu. Kule tipi soğutmalarin en iyilerindendir . Kule tipi alacaksan onu al.
2200 lira onu alıcağım fakat benzer fiyattan Sıvı soğutucular var bence bu işlemci için pearless assasins se 120mm gayet yeterli ote yandan Sıvı soğutucunun montajı vs zor olduğu için o topa girmek istemiyorum bu islemci icin sivi soğutucu cok fazla kacmaz mı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,068
Üyeler
151,166
Son üye
Thenoxzy
Top Bottom