Neler Yeni

Yeni Monitör Aldım H.o G.o

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,915
İsim
uwu

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,158
İsim
Necati
Reis benim oyunda çok kötü renkler birbirine giriyor tabelalar okunmuyor o kadar sendede öylemi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reis tabelalar inan okunmuyor ben 1600x900 çözünürlüklü monitörde okuyordum ghostinglemi alakalı yoksa monitör mü sıkıntılı
Yukarıda yazdığım şeyi okudun mu ? Ghostinglik bir durum yok aklından çıkar bunu dostum , monitörün ghosting seviyesi çok iyi durumda normal olarak çünkü tn panel zaten. Tn panelin olayı renklerin soluk ve çamur gibi olması ama tepki süresinin çok iyi olmasıdır. Bu yüzden dün sana almaman gerektiğini söyledim.

evet

onu bilmiyorum bn 24 inç excalibur kullanıyorum o kadar değil va panel
Va panele göre normal bir ghosting seviyesine sahip. Maalesef çok ghosting var

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,936
İsim
.
Yukarıda yazdığım şeyi okudun mu ? Ghostinglik bir durum yok aklından çıkar bunu dostum , monitörün ghosting seviyesi çok iyi durumda normal olarak çünkü tn panel zaten. Tn panelin olayı renklerin soluk ve çamur gibi olması ama tepki süresinin çok iyi olmasıdır. Bu yüzden dün sana almaman gerektiğini söyledim.

Screenshot_20231116_213214_Gallery.jpg
Screenshot_20231116_213219_Gallery.jpg

Beylet bu normalmi sımdi yapmayin gozununuzu seveyim bu kadar kotu olmamalı bune
evet

onu bilmiyorum bn 24 inç excalibur kullanıyorum o kadar değil va panel

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,915
İsim
uwu

hocam sizce şimdi uğraşıp bi tık daha iyi monitör almakmı yoksa dersleri düzeltip yazın çok daha iyi monitör almak mı (3099tl iade alırım)

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,158
İsim
Necati
hocam sizce şimdi uğraşıp bi tık daha iyi monitör almakmı yoksa dersleri düzeltip yazın çok daha iyi monitör almak mı (3099tl iade alırım)
3099 TL'ye şuanda 165 veya 200 hz monitör alamıyorsun maalesef ondan dolayı şuanlık kullanabilirsin bence yazın yenilersin.

Aykut D.

80+ Gold

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,158
İsim
Necati

Aykut D.

80+ Gold

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,158
İsim
Necati
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Beylet bu normalmi sımdi yapmayin gozununuzu seveyim bu kadar kotu olmamalı bune
Monitör ayarlarına gir fabrika ayarlarına döndür , ve monitörün driverini alttaki linkten indir. Biraz düzelecek görüntü, bu monitörü çok fazla tanıdığımda gördüm ve bu sorunu hepsi yaşıyordu böyle yaparak biraz çözdük. Ayrıca internettede forumlara bakabilirsiniz çok fazla bu monitörde bu sorunu yaşayan var. Link :

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,936
İsim
.
Monitör ayarlarına gir fabrika ayarlarına döndür , ve monitörün driverini alttaki linkten indir. Biraz düzelecek görüntü, bu monitörü çok fazla tanıdığımda gördüm ve bu sorunu hepsi yaşıyordu böyle yaparak biraz çözdük. Ayrıca internettede forumlara bakabilirsiniz çok fazla bu monitörde bu sorunu yaşayan var. Link :
Reis sıfırladım driverini nasıl kuracağım

Alıntıyı görüntüle
Benim kısayollar

Motion blur aktifmi ?
Reis bütün oyunlarda gta da aynı hepsi aynı

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,158