Neler Yeni

Yeni pc alınır mı?

Ulothrix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Efe Solmaz
Malum dolar fırladı bu zamanda pc alınır mı?
Tabi yenisini alırken eskisini satmak lazım satılır mı?

ApoSama

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Abdullah Diyar Işık
Şuan PC alınmaz her şey çok pahalı

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Ben şahsen almam ilerde fiyatlar düşerse fiyatını görüp moralim bozulmasın diye ve doların düşeceğini düşünüyorum.

iXragon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Umurcan
Şuan Alma Coronanın Bitmesini (Azalmasını) Bekle Fiyatlar Düşecektir

NeverMind

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Sefa tokur
Hem dolar kurumdan hem de virüs yüzünden fiyatlar çok fazla arttı bence alınmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Samet KARAKAŞ
Şu an almanı tavsiye etmem ama alıcaksan hazır sistem al bilinen kişilerden ve sitelerden

Cosmoscuk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Arda Can Şahin
Ya aslında ben şu anda almayı düşünüyorum. Çünkü bana ilerde daha pahalı olacakmış gibi geliyor. İşte kader bu... 5 yıldır pc istiyorum ailem almaya bu yıl bu dönemde karar verdi...

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,848
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Dolar dalgalanıyor, yani 5 seviyelerine tekrardan düşeceğini sanmam,6,30-6,.. seviyelerinde dolaşacağını düşünüyorum. Bu durumda yeni bir bilgisayar alınabilir. Ancak maddi durumu göz önünde bulundurmak gerek, malum küresel bir salgın mevcut. Olası bir sokağa çıkma yasağı sonrası oluşabilecek ufak çaplı bir ekonomik krizde paraya ihtiyaç duyulabilir.
Eskisi kullanılmayacaksa satılmasında zarar yok. Sonuçta her geçen yıl daha da eskidiği için fiyatı düşecektir, ne kadar erken satılırsa o kadar iyi olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Hakan
Bence şu anda teknolojiye bulaşma derim dünya çapında zaten büyük bir corona krizi var ve piyasa en üst seviyelerde. Kendi düşüncem corona geçsin şöyle bir 8 ay 9 ay gibi piyasa ne durumde olur ona göre almalısın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Hakan
Ya aslında ben şu anda almayı düşünüyorum. Çünkü bana ilerde daha pahalı olacakmış gibi geliyor. İşte kader bu... 5 yıldır pc istiyorum ailem almaya bu yıl bu dönemde karar verdi...
kardeşim bence biraz beklemeni tavsiye ederiö çünkü elindeki para zarar etme en azından bir yaza kadar beklemeni isterim piyasa şu anda alt üst malum durumlar.

Top Bottom