Neler Yeni

yeni pcye gececegım bu kac eder sızce

Kenaster

80+
10 dan yukarı koyunca 10 dan yukarı satmış olmuyor , 13 e 0 rx6600 sistem alınıyor zaten . Ayrıca gtx970 , rx560 dan daha güçlü bir gpu zaten .
Yav çok düz düşünüyorsunuz, her ürünün alıcısı vardır, kusura bakmayın günlerdir ekran kartı bakıyorum 5 bine hala 2060, 1070 koyanlar var, nadir bir kaç tane 6600 gördüm. Diğer insanların sistemlerine bakınca bu tür sistemler 10 dan yukarı gayet güzel koyulur, al sat takas yapıyorum ve neyle neyi takasladığımı bilemezsin bile. Kesinlikle 10 dan yukarı diyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Muhammet açıkgöz

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Semi kaan Çakır
Yav çok düz düşünüyorsunuz, her ürünün alıcısı vardır, kusura bakmayın günlerdir ekran kartı bakıyorum 5 bine hala 2060, 1070 koyanlar var, nadir bir kaç tane 6600 gördüm. Diğer insanların sistemlerine bakınca bu tür sistemler 10 dan yukarı gayet güzel koyulur, al sat takas yapıyorum ve neyle neyi takasladığımı bilemezsin bile. Kesinlikle 10 dan yukarı diyorum.
Bende al sat yapıyorum, aylardır ilanda olan dediğiniz tipte çok ilan var . 13 civarlarinda 0 rx6600 sistem alınırken bu sisteme 10 dan yukarı verene enayi derim ben ki veren çıkacağını da sanmam .

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,874
İsim
Lokman Doğan

Kenaster

80+
bu sistem
Bende al sat yapıyorum, aylardır ilanda olan dediğiniz tipte çok ilan var . 13 civarlarinda 0 rx6600 sistem alınırken bu sisteme 10 dan yukarı verene enayi derim ben ki veren çıkacağını da sanmam .
Hocam çıkıyor işte çıkıyor, size muhalif olmaya çalışmıyorum, çıktığı için bu kadar diretiyorum, ciddi ciddi ne sistemler sattım ne sistemler takasladım, insanlar alıyor, bana mısın demiyor. Bu sistemi kesinlikle 5-6 bine koyarsa yazık eder, ahmet mehmet 8-9 bine ddr3 lü sistem satarken bu arkadışımız bu sistemi gerçekten 5-6ya koyarsa veya koydurtursanız bana al sat yapıyorum falan demeyin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

abartmaa reis

maks 7.5
Buna bi 590 veya 580 takacaksın 10 üstü koyacaksın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Derviş Yıldıray Taştan
bu sistem

Hocam çıkıyor işte çıkıyor, size muhalif olmaya çalışmıyorum, çıktığı için bu kadar diretiyorum, ciddi ciddi ne sistemler sattım ne sistemler takasladım, insanlar alıyor, bana mısın demiyor. Bu sistemi kesinlikle 5-6 bine koyarsa yazık eder, ahmet mehmet 8-9 bine ddr3 lü sistem satarken bu arkadışımız bu sistemi gerçekten 5-6ya koyarsa veya koydurtursanız bana al sat yapıyorum falan demeyin.

Senin yaptığına yanlış anlama ama kazıklamak derler anlattığına göre hicbirşey bilmeyen insan alır ben düşünsem 10000 ikinci el bunu alacağıma gider 3 yada 4 bin daha koyar sıfır hazır sistem alırım

lebron23

80+ Bronze
bu sistem

Hocam hangi site üzerinden ilan veriyorsunuz? Bana da 9-10k imkansız geliyor, al sat yapıyorum. Gerçekten merak ediyorum, sarı sitede çok böyle ilan var ama gitmiyor, hep duruyor ilanlar.

Kenaster

80+
Hocam hangi site üzerinden ilan veriyorsunuz? Bana da 9-10k imkansız geliyor, al sat yapıyorum. Gerçekten merak ediyorum, sarı sitede çok böyle ilan var ama gitmiyor, hep duruyor ilanlar.
Sarı site üzerinde takılıyorum bende, elden çıkaramıyorsan hemen takaslicaksın aldığını elden çıkaracaksın. Bu arada bu sistemleri 5-6'ya satıyorsanız yada satanı gördüyseniz söyleyinde alayım, 1.500 ekran kartı taksak mis gibi 10a gider.

Senin yaptığına yanlış anlama ama kazıklamak derler anlattığına göre hicbirşey bilmeyen insan alır ben düşünsem 10000 ikinci el bunu alacağıma gider 3 yada 4 bin daha koyar sıfır hazır sistem alırım
Niye kazık olsun, aklın zekan yok mu, parçaların ne olduğu belli garantisi belli git araştır alma.

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Arda doğan
Aga Bunlar sayesinde Zaten 2.el Piyasası Böyle

Sarı site üzerinde takılıyorum bende, elden çıkaramıyorsan hemen takaslicaksın aldığını elden çıkaracaksın. Bu arada bu sistemleri 5-6'ya satıyorsanız yada satanı gördüyseniz söyleyinde alayım, 1.500 ekran kartı taksak mis gibi 10a gider.

Niye kazık olsun, aklın zekan yok mu, parçaların ne olduğu belli garantisi belli git araştır alma.
Dostum O Kadar Veren 2-3 Daha Koyar Sıfır Daha Yüksek Bir Sistem Alır

Sparshtum

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Ahmet Soylu
İlgilendiği Kategoriler
Masaüstü pc

Karşındaki insanın cahil olması veya aldığı şeyin piyasasını bilmiyor olması senin onu kazıkladığın gerçeğini değiştirmiyor kral, sadece vicdanını rahatlatmak için öyle diyorsun sen.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tunahan
AMD Ryzen 5 5600G - Asus B450M-DRAGON - Apacer Panther Black-Gold 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 DDR4 Gaming Ram - PNY CS1030 M280CS1030-500-RB 500GB - Frisby FC-9320G 600W 80+ Dahili Psu'lu USB 3.0 4 x RGB FAN Midi Tower Gaming

yeni pc alıcam ve bunu satıcam bu sızce kac para eder kaca koymalıyım
8-9 a giderse şükret bu arada ekran kartını ayrı satmak istersen 10k ya satabilirsin toplam olarak üstüne de 5 6 nin koyup rx 6600 arc A750 gibi sistemlere geçebilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
906,810
Üyeler
140,699
Son üye
pilotkalem1