Neler Yeni

Yeni şarkım nasıl olmuş?

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,329
İsim
Oozdmrsm

Sherlockholmes12

80+ Bronze
ya ne anlatıyon knk sen, kendi kendime bir şeyler deniyorum boş boş konuşuyon bide seneye anlarsın diyo, uza
Benle uzalı muzali konuşma animeci ergen kardeş ergence iş yapiyorsunuz biri uyarınca gıcık oluyorsunuz.sinifindakiler şarkıyı farkedip 1 sene seninle dalga geçmez inşallah çünkü geçen sene sınıf arkadaşımla bütün sınıf dalga geçiyordu bende dahil.hemde seninle tamamen aynı tarz şarkı yapmıştı hem onun ismindede senpai falan vardi

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
ilker çeki
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benle uzalı muzali konuşma animeci ergen kardeş ergence iş yapiyorsunuz biri uyarınca gıcık oluyorsunuz.sinifindakiler şarkıyı farkedip 1 sene seninle dalga geçmez inşallah çünkü geçen sene sınıf arkadaşımla bütün sınıf dalga geçiyordu bende dahil.hemde seninle tamamen aynı tarz şarkı yapmıştı hem onun ismindede senpai falan vardi
la benim ne yaptığımdan sanane :unsure: beğenmedim de geç gelip burda bana pişman olcan diyip ilerde anlarsın diyon sanki milyonlar dinliyo, fazla gizemli arkadaş seni, UZA hadi yürü ceza falan dinle sen old school ow yeeah man

Sherlockholmes12

80+ Bronze
la benim ne yaptığımdan sanane :unsure: beğenmedim de geç gelip burda bana pişman olcan diyip ilerde anlarsın diyon sanki milyonlar dinliyo, fazla gizemli arkadaş seni, UZA hadi yürü ceza falan dinle sen old school ow yeeah man
Pek cevap vereyim yok ama hem ne yaptığımdan sanane diyorsun hemde toplum forumuna şarkını atıp yorumlamamizi istiyorsun bende yorumladım işte senin gibi 50 kilo animeci klavye bebeleri burdan anca uza muza diye konuşur

Thadox

80+ Bronze

beğenirseniz likelarsanız sevinirim, Mix mastering ve sözler bana aittir.
Eskiden insanların sesini dinlerdik şimdi bilgisayarların. Piyasada ki çoğu insan sen de dahil böyle yapıyor, sesini o kadar değişmişsin ki herkes gibi olmuşsun özellikle benim diye belirtmesen sesini bilen arkadaşlarından kimse de fark edemeyecek resmen. Yapaylıktan uzak kendin olarak kendi sesinle neden şarkı yapmıyorsun?

Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
ilker çeki
Pek cevap vereyim yok ama hem ne yaptığımdan sanane diyorsun hemde toplum forumuna şarkını atıp yorumlamamizi istiyorsun bende yorumladım işte senin gibi 50 kilo animeci klavye bebeleri burdan anca uza muza diye konuşur
kanka ben eleştiri bekliyorum şunu şöyle yapabilirsin şunu söyle yaparsan iyi olur şu kötü olmuş vs. sen bana pişman olcan yazıyon niye diyorum anlarsın diyon ne diyim ben sana çakala olan sinirini benden çıkarma ben kendi kendime bir şeyler deniyorum eleştirin yoksa yazma.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eskiden insanların sesini dinlerdik şimdi bilgisayarların. Piyasada ki çoğu insan sen de dahil böyle yapıyor, sesini o kadar değişmişsin ki herkes gibi olmuşsun özellikle benim diye belirtmesen sesini bilen arkadaşlarından kimse de fark edemeyecek resmen. Yapaylıktan uzak kendin olarak kendi sesinle neden şarkı yapmıyorsun?
sesim kötü, ve ayrıca güncel medya bu autotunesuz yapılan şarkılar yok denebilecek kadar az ve dinlenmiyor bile ve en önemli nedeni benim böyle hoşuma gidiyor. Normal hayatımda da travis scott, kanye, 21savage, reckol, motive falan dinleyen bir insanım zaten. Benim hoşuma giden neyse onu yapıyorum kısaca.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
985,815
Üyeler
155,927
Son üye
serseri22
Top Bottom