Neler Yeni

Yeni satın aldığım kasada problem var

wreatsx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa ulus
Merhabalar, Sistemimi hazır olarak satın aldım. Fişe taktım fakat sadece CPU fanının ve anakartımda turuncu bir ışığın yanıp söndüğünü gördüm. Biraz araştırdıktan sonra, sorunun ram ve bios ile alakalı olabileceğini okudum. Satın aldığım yer ile iletişime geçtim ve bana , ekran kartımı ramlerimi ve bios pilini çıkartıp bir süre bekledikten sonra, tekrar takıp çalıştırmayı istediler fakat yine aynı sorun ile karşılaştım. Desteğiniz için teşekkür ederim

AMD 5 5000
RX 6500XT
(2*8) Dual ram
521GB SSD
ASUS A320M

Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Burhan Bey
Merhabalar, Sistemimi hazır olarak satın aldım. Fişe taktım fakat sadece CPU fanının ve anakartımda turuncu bir ışığın yanıp söndüğünü gördüm. Biraz araştırdıktan sonra, sorunun ram ve bios ile alakalı olabileceğini okudum. Satın aldığım yer ile iletişime geçtim ve bana , ekran kartımı ramlerimi ve bios pilini çıkartıp bir süre bekledikten sonra, tekrar takıp çalıştırmayı istediler fakat yine aynı sorun ile karşılaştım. Desteğiniz için teşekkür ederim

AMD 5 5000
RX 6500XT
(2*8) Dual ram
521GB SSD
ASUS A320M
Bağlantılar eksiksiz yapıldı mı? Özellikle anakart CPU güç bağlantısı önemli. Bir kaç görsel paylaşır mısın? RAM lerden bir tanesini çıkarıp öyle dene bakalım?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,841
Üyeler
155,002
Son üye
mustafaeren
Top Bottom