Neler Yeni

Yeni sekme açmayıp ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
firat
Merhaba. Ben banka hesabıma web sitesi üzerinden giriyorum onun için bir soru sormak istiyorum. Ben banka hesabımı kapatacağım zaman adres çubuğuna google.com diye yazıp google'a giriyorum. Sorum şudur bir web sitesini mesela donanimarsive.com'a girdik diyelim sekmeler bölümünden kapatıp yeni sekmede google.com yazmak ile AYNI sekmenin adres çubuğuna google.com yazarak o web sayfasından ayrılmak aynı şey midir? Yoksa aynı sekmede adres çubuğuna örneğin google.com yazınca web sayfasından tam olarak ayrılmış olunmuyor mu, o sekmenin arka planında hala açık kalmış mı oluyor? Teşekkürler dilerim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Derviş
keşke tek derdim bu olsaydı

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,083
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Merhaba. Ben banka hesabıma web sitesi üzerinden giriyorum onun için bir soru sormak istiyorum. Ben banka hesabımı kapatacağım zaman adres çubuğuna google.com diye yazıp google'a giriyorum. Sorum şudur bir web sitesini mesela donanimarsive.com'a girdik diyelim sekmeler bölümünden kapatıp yeni sekmede google.com yazmak ile AYNI sekmenin adres çubuğuna google.com yazarak o web sayfasından ayrılmak aynı şey midir? Yoksa aynı sekmede adres çubuğuna örneğin google.com yazınca web sayfasından tam olarak ayrılmış olunmuyor mu, o sekmenin arka planında hala açık kalmış mı oluyor? Teşekkürler dilerim.
PUAHSHSHSHSHSHSHSHHDHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSGGSGSGSGSGAGAHAHSHHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHSHHSHSHSHSHSHSHEHSHSHEHSHSHHEHSHSHSHSHSHSHSHSHGSGSGSGSGSGSGSGSGSHSHSHHSHSHSHSHSHSHSSHHSHSHSHSSHHSHSHSHSHSHS

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
651
İsim
Ahmet Yıldırım
Şöyle söyleyebilirim. İkisi de aynı şey. Yukarıya yazmakla, o sitenin sekmesini kapatıp başka bir sekmede arama yapmak aynı şey. Bazi sitelerin erişim süresi vardır. Mesela banka hesabının sitesine girdin ve sonra onu kapatıp başka siteye girdin. Sonra çok geçmeden banka hesabının sitesine tekrar girmek istediğinde hesabın hala açık olabilir. Ama aradan süre geçtikten sonra uzun süre işlem yapmadığın için hesabın kapanır ve tekrar giriş yapmak zorunda kalırsın. Eğer guvenlik ile ilgili düşüncelerin varsa giriş yapıp işlemlerini tamamladıktan sonra hesabından çıkış yap. Gülenlere bakma analarının karnından bilgisayar bilgisiyle doğuyor onlar.

Top Bottom