Neler Yeni

Yeni sistem aldım, alırım bir hayırlı olsun

SEmrey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Emre
ya anlamıyom . koyarak sövüyom ban yemiym diye ama yine yiyom mesela selam yerine slm yazıyorum ertesi gün hesabınız 100 saat al buyur bekle hevesimde kaçıyor oyuna karşı
Hocam ben chatte elime ne geçerse yazıyorum sansürsüz, seslide ise dere tepe düz giriyorum takıma bir şey olmuyor. Bu terslikte bir iş var 😄😄😄

pc ustasi1

80+ Silver
Hocam ben chatte elime ne geçerse yazıyorum sansürsüz, seslide ise dere tepe düz giriyorum takıma bir şey olmuyor. Bu terslikte bir iş var 😄😄😄
bak geçen neyde ban yedim biliyonmu bundan : :peepokalp: Bez, gez, kez, tez enez, obez, üvez çepez, çerez, çömez, diyez, eğrez, falez, firez, güvez, kepez, melez, ortez, ölmez, pünez ançüez, çerkez, erimez, fernez, geçmez, görmez, körfez, menfez, merkez, müfrez, pekmez, protez, sentez, trapez anamnez, antitez, çekelez, çekemez, etyemez, göbelez, hipotez, mayonez, metatez, muazzez, polonez balyemez, benzemez, bilinmez, bölünmez, değişmez, epigenez, görünmez, hüryemez, kerkenez, manganez, mücehhez, parantez, tükenmez, varyemez, beklenmez, bilinemez, filogenez, güngörmez, haletinez, lebdeğmez, ontogenez, renksemez fotosentez, hıdırellez, interkinez, karyokinez, sugötürmez değerbilmez, dudakdeğmez, kadirbilmez, kargasekmez, sözgötürmez antrparantez, iyilikbilmez, karıncaezmez, partenogenez, sözünübilmez kurşungeçirmez, karıncaincitmez.

SEmrey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Emre
Kulaklık Hyper cloud 2,bildiğiniz üzere mikrofonu o kadar iyi değil, acaba mikrofon yüzünden mi sesliden yakalayamıyorlar mı😄😄😄
Çünkü artık tuhafıma gitmeye başladı, her gün yeni yaratıcı küfürler yaratıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

bak geçen neyde ban yedim biliyonmu bundan : :peepokalp: Bez, gez, kez, tez enez, obez, üvez çepez, çerez, çömez, diyez, eğrez, falez, firez, güvez, kepez, melez, ortez, ölmez, pünez ançüez, çerkez, erimez, fernez, geçmez, görmez, körfez, menfez, merkez, müfrez, pekmez, protez, sentez, trapez anamnez, antitez, çekelez, çekemez, etyemez, göbelez, hipotez, mayonez, metatez, muazzez, polonez balyemez, benzemez, bilinmez, bölünmez, değişmez, epigenez, görünmez, hüryemez, kerkenez, manganez, mücehhez, parantez, tükenmez, varyemez, beklenmez, bilinemez, filogenez, güngörmez, haletinez, lebdeğmez, ontogenez, renksemez fotosentez, hıdırellez, interkinez, karyokinez, sugötürmez değerbilmez, dudakdeğmez, kadirbilmez, kargasekmez, sözgötürmez antrparantez, iyilikbilmez, karıncaezmez, partenogenez, sözünübilmez kurşungeçirmez, karıncaincitmez.
BGLSRKSBFLBDLFNC

Kulaklık Hyper cloud 2,bildiğiniz üzere mikrofonu o kadar iyi değil, acaba mikrofon yüzünden mi sesliden yakalayamıyorlar mı😄😄😄
Çünkü artık tuhafıma gitmeye başladı, her gün yeni yaratıcı küfürler yaratıyorum

BGLSRKSBFLBDLFNC
Bide Radisiniz ayıp hocam, benim kafada radiant eloda oyun bitince aklıma şöyle sohbet senaryosu geliyor
SAGE:Elinize sağlık arkadaşlar GG
PHOENİX (Rakip) :Eyw seninde ^3

pc ustasi1

80+ Silver

BGLSRKSBFLBDLFNC
sesliden ban yemessin kolay kolay ama yazıdan ağlattılar beni yan hesapta ban yedi şuan silver hesaptan gircem smurfliymde sevinsin yavrucaklar

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Muhammet ikbal adak
Te

Teşekkür ederim
Saphire 6700xt dual
Asus b550m k ana kart
Kingston fury 8 8 gb ram 3600mhz
Samsung 980 ssd 1 tb
Ryzen 5 5600
Deepcool cc560 750w
23 24k falan tuttu
Monitör de lenovo legion 24.5 inç
hayırlı olsun kardeşim bende yeni 6700xt aldım işlemci 5600x tercih ettim ekran kartını nekadar aldın indirimdeydi baya bi

pc ustasi1

80+ Silver
G
Hocam bi ara bende sizinle oynamak isterimH
Hocam bi soru sorucam size beni gıcık eden sınıfa karşı rencide eden bi arkadaş varda size onun numarasını versem lahmacun var mı diye sorup ger kapatsanız olur mu ?

Hocam kıbrıstan istediğim bi kaç içecek var, ucuza çözer miyiz, geçmiş olsun bu arada
reis kıbrısa ilk kez gidicem yinede bakayım isimlerini ver

SEmrey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Emre
G

Hocam bi soru sorucam size beni gıcık eden sınıfa karşı rencide eden bi arkadaş varda size onun numarasını versem lahmacun var mı diye sorup ger kapatsanız olur mu ?

reis kıbrısa ilk kez gidicem yinede bakayım isimlerini ver
Olurda, neden lahmacun 😄😄?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,265
Üyeler
151,198
Son üye
arinmert714