Neler Yeni

Yeni Sistem Aldım Fakat Düzgün Çalışmıyor

Atlas13

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Atlas hasımoğlu
yeni bir pc aldım itopyadan abdü abinin fp performans videosundan aldım da g10 kasa sını aldım pc yi aldıktan sonra açtım 1 saat sonra no signal dedi kasa ışıkları yanıyordu aç kapa yapınca açılıyor ama 1 saat sonra tekrar kapanıyor desteğe yazdım sıvı soğutma almalısın dedi ama videoda abdü abi sıvı soğutma almalısınız dmedi bu sorunun çözümü var mı sıvı soğutma olmadan sıvı soğutma alsam sorun tamamen çözülür mü
Sistem ÖzellikleriGigabyte A620M HAMD Ryzen 5 7600Corsair Vengeance 16GB 5200MHz CL40Gigabyte Windforce OC RTX 4060 Ti 16GBGigabyte Gaming OC RX 7700 XT 12GBWD Green 500GB M2 SSDBitFenix ARES 600W 80+

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Yunus
Bu forumda aynısını 3 kişiden duydum bu itopya kasıtlı olarak mi sıvı soğutmasız satıyor şaka gibiler ha binlerce lira para ver utanmadan sıvı soğutma takın diyecek ben olsam gidip kendi paramla alıp sonra tüketici hakem heyetine şikayet ederdim ayıplı mal sattığı için

Atlas13

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Atlas hasımoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu forumda aynısını 3 kişiden duydum bu itopya kasıtlı olarak mi sıvı soğutmasız satıyor şaka gibiler ha binlerce lira para ver utanmadan sıvı soğutma takın diyecek ben olsam gidip kendi paramla alıp sonra tüketici hakem heyetine şikayet ederdim ayıplı mal sattığı için
Peki sıvı soğutma takarsam sorum düzelir mi ?

Top Bottom