Neler Yeni

Yeni sistemden hiç ses alamıyorum, çözüm nedir?

ThExtrem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Enes Malik DEMİR
arkadaşlar bir sürü konu açtım ama kimse yazmadı ben de bir daha yazıyorum mecburen ben incehesapten yeni bir sistem aldım ve herşeyimi montajladıklarını söylediler doğru ama bir sorun var ben bilgisayardan ses alamıyorum aygıt yöneticisinden bakıyorum benim ses kartım gözüküyor ama ses gelmiyor kulaklıktan , hoperlörden , başka bi hoperlörden hiç ses yok sadece cızırtı sürücüleri güncelleştir diyorum olmuyor an akartım gigabyte b 450 m s2h sitesine giriyorum listeden en üsttekini indiriyorum yine olmuyor sadece altına not düşmüşler windows 10 versiyon 109'ü destekler diye acaba ondan olabilir mi çünki benim sistemim win 10 versiyon 2004
---
arkadaşlar yeni bir sistem aldım ve ekran kartı yeni nesil çıkışlara sahip ancak monitörümde ise sadece vga var ben de dönüştürücü aldım ve şuan görüntü alıyorum ancak kulaklığı takıyorum ve ses gelmiyor sistem windows 10 64 bit acaba driver mi diye düşündüm ama değil kulaklığı takınca bana bildirim geliyor hangisi taktınız diye ben de kulaklığı seçiyorum olmuyor sonra ses düzeylerinden baktım 3 aygıt gözüküyor biri realtek digital output diğeri amd output benim ki ise hoperlör olarak gözüküyor ama çalışmıyor birsürü videoya baktım olmadı çözemedim acaba sizde de böyle bir şey yaşanıyor mu bu arada dönüştürücünün bir ucunu vga'ya diğer ucunu da hdmı'a bağladım ama yanında gelen küçük bir kablo vardı kulaklık kablosu gibi ama her iki ucu da jak onu hiçbir yere takmadım acaba bu ses sorunu da o kablodan olabilir mi ?

Bermud4

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Ahmet Aydın
realtek hd audio indirip dener misin?

Godric1461

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
626
İsim
Godric
Aynı anakart bende var ve sesi çok iyi.Kulaklık takınca sol altta sana sorması lazım ne taktın diye.

ThExtrem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Enes Malik DEMİR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bunlar da resimleri
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Godric1461 abi ben ses alamıyorum bütün driverleri indirdim olmadı
ben ses alamıyorum

@xRevole ben anakartın sitesinden indirdim olmadı sen bana link atsan

@Godric1461 abi soruyor ben de kulaklık taktım diyorum ama oyunu bi açıyorum ses yok tek cızırtı acaba ses kartı yanmış olmasın

Ekler

• ses.png
    ses.png
    75.7 KB · Hit: 68
  • Adsız.png
    Adsız.png
    84.2 KB · Hit: 59

Bermud4

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Ahmet Aydın
bunlar da resimleri

@Godric1461 abi ben ses alamıyorum bütün driverleri indirdim olmadı
ben ses alamıyorum

@xRevole ben anakartın sitesinden indirdim olmadı sen bana link atsan

@Godric1461 abi soruyor ben de kulaklık taktım diyorum ama oyunu bi açıyorum ses yok tek cızırtı acaba ses kartı yanmış olmasın
ses desteği yazan yerde en üsttekini değilde alttaki
Realtek HD Audio Driver
indirip dener misin?

ThExtrem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Enes Malik DEMİR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
onu yüklüyorum iki aşama var ilki kaldırma diyor önceki sürücüyü kaldırıyor sonra yeniden başlat diyor ama yeniden başlatınca bi daha kaldırma yaptırıyo sonsuza kadar devam ediyo

Scorp!on

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,383
İsim
Mehmet salih ay

Godric1461

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
626
İsim
Godric
Bende win10 update otomatik yükledi sürücüyü.Sen de yüklemişsin ama anlayamadım sorunu.

Evren avcı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,264
İsim
Evren avcı
kankam bende amcama o anakarttan sistem topladım bendede sorun oldu başka bir win10 format atmak zorunda kaldık düzelmedi sende bir format dene istersen

ThExtrem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Enes Malik DEMİR
düzelttim ya sıkıntı jak girişlerinde imiş usb bi dönüştürücü aldım düzeldi

Top Bottom