Neler Yeni

Yeni sistemim mavi ekran veriyor

BabaYori

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Muhammed Özkan
Arkadaslar Allah için yardim edin sistemi yeni topladim. Işlemci cok fazla isiniyordu iade etmek istedim. 1.1v da 100 watt guc cektigi icin adamlar test edip sıkıntı yok diyip yolladilar. Servise yollamislar. Bende mx4 macun alip az once islemciyi test etmeye basladim aide 64 le yine 88 derecelerdeyid sonra test kendini kapatti simdi. Ve sonra mavi ekran vermeye basladi. Lutfen yardimcinolun arkadaslar. Sistem yeni daha bu işlerle ugrasmaktan oyun bile oyniyamadim.
Islemci amd ryzen 5 2600
Bu ramin 8 idi bir tane daha taktim 8bonla ilgili falanda olabilirmi
Bu ekran geliyor

Ekler

• 20201015_134132.jpg
    20201015_134132.jpg
    1.7 MB · Hit: 52

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Arkadaslar Allah için yardim edin sistemi yeni topladim. Işlemci cok fazla isiniyordu iade etmek istedim. 1.1v da 100 watt guc cektigi icin adamlar test edip sıkıntı yok diyip yolladilar. Servise yollamislar. Bende mx4 macun alip az once islemciyi test etmeye basladim aide 64 le yine 88 derecelerdeyid sonra test kendini kapatti simdi. Ve sonra mavi ekran vermeye basladi. Lutfen yardimcinolun arkadaslar. Sistem yeni daha bu işlerle ugrasmaktan oyun bile oyniyamadim.
Islemci amd ryzen 5 2600
Bu ekran geliyor
@Trieetz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Islemci amd ryzen 5 2600
Bu ekran geliyor
burdan bakarak buraya mınıdump dosyanızı atınız

Trieetz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Trieetz

Top Bottom