Neler Yeni

Yeni sistemin kapanması

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Kerem Altunbüken
beyler benim bilgisayar iyi bir bilgisayar yaklaşık 1 ay önce aldım içinde rtx 2070 super ryzen 5 3600x 2x8 toplam 16 gb ram var ana kartta msi b550 gaming edge ve 750w psu var gayet iyi bir sistem fakat bazen oyun oynarken mönitör siyah ekran olup sinyal yok diyor ve bilgisayarın fan sesleri artmaya başlıyor ama ışıkları falan hala yanıyor ve ısınma sorunu yok içinde 9 tane fan var sizce neden olabilir? bir de bilgisayarı kapatmak zorunda kalıyorum ondan sonra yeniden açınca her şey sıfırlanmış oluyor non-aura diyor benim genelde mönitörüm 144 hz 1 hz ye düşüyor ama sorun mönitörde değil çünkü başka mönitör takıpta denedim sonra bilgisayarı yeniden başlatıyorum eski haline dönüyor. bu her an olabilir bir gün hiç olmadı ondan sonraki gün 7 kere oldu sonra 2 gün yine hiç olmadı sonra yine oldu bir kaç kere bu sorun 1 haftadır falan var yardım edebilirseniz sevinirim.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,824
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
BIOS güncellemesi yapıldı mı?

Efekan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Efe Kanpara
beyler benim bilgisayar iyi bir bilgisayar yaklaşık 1 ay önce aldım içinde rtx 2070 super ryzen 5 3600x 2x8 toplam 16 gb ram var ana kartta msi b550 gaming edge ve 750w PSU var gayet iyi bir sistem fakat bazen oyun oynarken mönitör siyah ekran olup sinyal yok diyor ve bilgisayarın fan sesleri artmaya başlıyor ama ışıkları falan hala yanıyor ve ısınma sorunu yok içinde 9 tane fan var sizce neden olabilir? bir de bilgisayarı kapatmak zorunda kalıyorum ondan sonra yeniden açınca her şey sıfırlanmış oluyor non-aura diyor benim genelde mönitörüm 144 hz 1 hz ye düşüyor ama sorun mönitörde değil çünkü başka mönitör takıpta denedim sonra bilgisayarı yeniden başlatıyorum eski haline dönüyor. bu her an olabilir bir gün hiç olmadı ondan sonraki gün 7 kere oldu sonra 2 gün yine hiç olmadı sonra yine oldu bir kaç kere bu sorun 1 haftadır falan var yardım edebilirseniz sevinirim.
garantiye göndermeni öneririm çok karmaşık bi durum

Top Bottom