Neler Yeni

yeni ssd alacağım bunu nasıl c disk yaparım

multazar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali Kadem
bilgisayarıma yeni ssd alacağım samsung 550 olan sata ssd artık bana yavaş kalıyor ve kingston kc3000 1tb lik modelini (7000 e 6000) almayı düşünüyorum yine önerilerinize açık olmakla birlikte asıl sorum şu şahsen ben bu laptopa ssdyi taktıktan sonra buna eski ssdimdeki her şeyi taşımak istiyorum aynı zamanda windows 11 olan bu bilgisayarımı yeni diskle windows 10 çevirmek istiyorum ve hiçbir verimin silinmemesini istiyorum yani taktığım bu disk aynı eski tüm verileri içine taşıyacağım hem c olarak tanımlanacak hem de windows 10 olacak kisaca kafamdaki şey bu diskin içindeki onlarca discord hesap tokeninden tutun bir ton önemli çalışması gereken uygulama var eksiksiz hepsini buna taşımak istiyorum bunu nasil yaparım böyle eski ssd nasıl takılıyken tüm notlarıma her şeyime erisiyorsam bunları kopyalayıp buna aktardığında hiçbir şey değişmemiş gibi yaşamak istiyorum eski ssd yi de başka bir pc ye takmak istiyorum içini bosatabilirim sorun yok pc yine benim olduğundan satmak gibi bisi olmayacak o konuda yardım etmenize gerek yok umarım derdimi anlamışsınızdır youtube de bunu nasıl aratırsam aratayım bir içerik bulamadım varsa aranızda bu yeni diske eski diski eksiksiz kopyalamayı gösteren bir videoyu bilen hemen bana atabilir saygılar

mertolik6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
mert bolat
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
ssd yi tak taşıma programları var onları kullanarak taşıyabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Top Bottom