Neler Yeni

Yeni Telefon Almalı mıyım ?

erhan191

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Erhan
Bütçe
13000
Merhaba arkadaşlar su anki telefonum hasar aldı arka camı kırıldı ön kamerada da sorun var, ekran da acılmış biraz fakat çalışmasında bir sorun yok. Acaba yeni telefon almalı mıyım ? Sizin de fikrinizi almak istedim. Telefonum da 4 yıllık bu olaylar olmasaydı değiştirmeyi düşünmüyordum ama su an kararsız kaldım. Ekranın üstü açılmış herhangi bir sıvı temasında ya da olası bir düşürmede telefon beni yarı yolda bırakır diye korkuyorum. Ekonomi de çok oynak ileride almaya kalksan su an alabileceğim telefonları da alamayacak durumda kalabilirim. Eğer al diyorsanız da hangi telefonu almalıyım. Aklımda Xiaomi 11t Pro var şu an. Bütçem de en fazla o fiyat aralığına çıkabilir.

şahin doğan

80+ Platinum
telefon değiştirmek size kalmış fakat 11t pro yerine önerebileceğim cihazlar şunlar samsung s21+, s22, s21fe

En İyi Cevap
3
Şu anki telefonunuz modeli nedir. Tamiri büyük bir mebla değilse ve götürebilecek güçte ise değerlendirilebilir. Zamanın amiral gemisi cihazları için konuşuyorum. Değil ise yeni almanızı tavsiye ederim ancak gözü parlayan bir abimizin de dediği gibi daha kötüye gidecek bir yer yok çünkü en dipteyiz.

Merhaba arkadaşlar su anki telefonum hasar aldı arka camı kırıldı ön kamerada da sorun var, ekran da acılmış biraz fakat çalışmasında bir sorun yok. Acaba yeni telefon almalı mıyım ? Sizin de fikrinizi almak istedim. Telefonum da 4 yıllık bu olaylar olmasaydı değiştirmeyi düşünmüyordum ama su an kararsız kaldım. Ekranın üstü açılmış herhangi bir sıvı temasında ya da olası bir düşürmede telefon beni yarı yolda bırakır diye korkuyorum. Ekonomi de çok oynak ileride almaya kalksan su an alabileceğim telefonları da alamayacak durumda kalabilirim. Eğer al diyorsanız da hangi telefonu almalıyım. Aklımda Xiaomi 11t Pro var şu an. Bütçem de en fazla o fiyat aralığına çıkabilir.
iPhone veya samsun amiral gemisi Cihaz alin o bütçelerde hatta iPhone alın ileri dönük satarken değeri fazla düşmüyor 😁

erhan191

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Erhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şu anki telefonunuz modeli nedir. Tamiri büyük bir mebla değilse ve götürebilecek güçte ise değerlendirilebilir. Zamanın amiral gemisi cihazları için konuşuyorum. Değil ise yeni almanızı tavsiye ederim ancak gözü parlayan bir abimizin de dediği gibi daha kötüye gidecek bir yer yok çünkü en dipteyiz.
Cihazım Huawei P20 pro arka kapak değişimi 1800 tl ekran da 3k falandı galiba

En İyi Cevap
3
Ben de tamir yerine direk yenisini alırım diye düşünüyorum. Telefon da eskidi 1-2 yıllık olsa belki düşünürdüm de üstünden kaç nesil geçti
90'fps açıyormu p20? Pubgde

Bünyamina

80+ Gold
sarsınlar bir tane yeni model ıphone yakışır sana

erhan191

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Erhan

Bünyamina

80+ Gold
Hiç bir fikrim yok uzun zamandır telefonda oyun oynamıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biraz bakınmam lazım ama olabilir android ya da iphone fanı değilim hangisi en mantıklı gelirse onu alabilirim
fiyatı iyi olsun istiyorsan samsung modellerini önermiş arkadaş onlara bakabilirsin 7.8k ya alabilirsin

erhan191

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Erhan
fiyatı iyi olsun istiyorsan samsung modellerini önermiş arkadaş onlara bakabilirsin 7.8k ya alabilirsin
Herhalde max 12-13 verebilirim onun altı da olabilir telefonda çok oyun oynayan biri değilim fakat kamerayı kullanıyorum ona göre bir araştırma yapacağım . Teşekkürler herkese önerileri için

Top Bottom