Neler Yeni

Yeni toplanan sistem test sonuçlarında herhangi bir sorun var mı ?

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,013
İsim
Hasan
Sistemin yan parçaları üst seviye o yüzden piyasadaki hazır sistemlerdeb pahalı olması normal olurdu zaten.
Yeni soğutucu alıncaya kadar bios üzerinden kasa/işlemci fan eğrisini daha yüksek çalışacak şekilde ayarlayabilirsin.
Ekran kartı fan eğrini de amd radeon softwareden.
Buradan da auto-detect proramı indirip güncellemeleri kontrol ettir. Anakart sitesindekinden daha güncel olur.
Bir de görev yöneticisi başlangıç sekmesi altında "son bios zaman" kaç saniye görünüyor bakar mısın
Bir de biostan xmp açmayı unutma ve soğutucu alıncaya kadar PBO açma.

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: Nauu

Nauu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Burak CAM
Sistemin yan parçaları üst seviye o yüzden piyasadaki hazır sistemlerdeb pahalı olması normal olurdu zaten.
Yeni soğutucu alıncaya kadar bios üzerinden kasa/işlemci fan eğrisini daha yüksek çalışacak şekilde ayarlayabilirsin.
Ekran kartı fan eğrini de amd radeon softwareden.
Buradan da auto-detect proramı indirip güncellemeleri kontrol ettir. Anakart sitesindekinden daha güncel olur.
Bir de görev yöneticisi başlangıç sekmesi altında "son bios zaman" kaç saniye görünüyor bakar mısın
Bir de biostan xmp açmayı unutma ve soğutucu alıncaya kadar PBO açma.
Dün amd software indirip kontrol ettim sadece ekran kartını güncelledi şuan sistemin güncel olduğunu söylüyor.
Xmp 1 ve 2. profil var iki profilde de 3200 mhz de çalışıyor ramler 2. profil seçili bende başka bir şey yapmam gerekiyorsa yapabilirim.
Son bios zamanı da 10.9 saniye gözüküyor.

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,013
İsim
Hasan
Biosunu güncellemediysen onu güncelleyebilirsin başka da yapacak bir şey yok istediğin oyunları oynaması kaldı sadece :)

• Beğen

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Soğutucu için bir bütçe ayırsan yeterli. Anormal bir şey göremedim. Hayırlı olsun kalite kokuyor sistem. (biraz kasa hariç. o da kötü değil ama daha iyisini beklerdim)

• Beğen

Nauu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Burak CAM
Soğutucu için bir bütçe ayırsan yeterli. Anormal bir şey göremedim. Hayırlı olsun kalite kokuyor sistem. (biraz kasa hariç. o da kötü değil ama daha iyisini beklerdim)
Bu sistemin ilk hali çok farklıydı ortaya farklı bir şey çıktı malum ülke şartları 2 sene de anca topladık sistemi ilk karar verdiğim zaman 14k ya 3070 li sistem toplaya biliyordum, ben indirim beklerken 2 sene sonra 19k ya 6600xt li sistem toplayabildim :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,303
Üyeler
149,704
Son üye
KırıkBurunn
Top Bottom