Neler Yeni

YENİ YOUTUBE KANALIM İÇİN ÖNERİ VE TAVSİYELER

cnkrpt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
can karpat
Henüz 1 ay oldu yeni bir YouTube kanalı açtım. Kanalın içeriği oyun inceleme ve gameplay. Farkındayım bu işler bir anda olmaz ama insanın morali ister istemez bozuluyor. Maalesef çevremde de bu konuda destek olabilecek ve hatalarımı söyleyebilecek biri yok. Sizden ricam buraya bıraktığım örnek videodan yola çıkarak eksiklerimi, görüş ve önerilerinizi bana söylemeniz. Şimdiden çok teşekkür ediyorum :)

Cyberpunk Phantom Liberty İnceleme Videom,

Transcontinental

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Mahir
Bu konuda tavsiye verecek bilgiye sahip değilim ama bir izleyici olarak şunu diyebilirim. Oyun inceleme yapan tonlarca kanal var. Aklıma şu soru geliyor: Neden senin videonu izlemeliyim? Yani bana diğerleri arasından seni seçmem için bir sebep olması lazım ( o sebebin ne olacağı senin yaratıcılığına kalmış bir şey ).

cnkrpt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
can karpat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu konuda tavsiye verecek bilgiye sahip değilim ama bir izleyici olarak şunu diyebilirim. Oyun inceleme yapan tonlarca kanal var. Aklıma şu soru geliyor: Neden senin videonu izlemeliyim? Yani bana diğerleri arasından seni seçmem için bir sebep olması lazım ( o sebebin ne olacağı senin yaratıcılığına kalmış bir şey ).
Cevabın için çok teşekkür ederim. Tavsiye verecek bir bilgiye sahip değilim demişsin ama benim için izleyicilerin önerisi ve tavsiyesi en önemlisi. Videolarımı daha çok kendi muhabbetimi ve sohbetimi katarak yapmaya çalışıyorum. Teknik bilgiden daha çok bir oyuncu olarak yorumlamaya özen gösteriyorum açıkçası. Biliyorum zaten bu işi yapanların da çoğu böyle yapıyor. Bu konuda düşüncem, benim anlatım tarzını sevdiğim bir kanalı sen sevmeyebilirsin veya senin anlatım tarzını sevdiğin kanalı ben sevmeyebilirim. İzleyiciyi daha çok muhabbetim ve anlatım tarzımla yakalamak istiyorum açıkçası.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,908
Üyeler
141,907
Son üye
burakbalkas35
Top Bottom