Neler Yeni

Yeni zam oranları ne oldu

Can54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Can
Evet arkadaşlar Türknet kullanıcısıyım 95 lik tarife 130 oldu 35 mbit kullanıyorum alt yapımda daha yeni iyileşti .
Sorun şu şuan geçilecek en iyi firma hangisi fiyat olarak varmı önerileriniz

frkn13lr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Furkan Öral
Turknet altyapının desteklediği maksimum hızı verir. Eğer altyapin iyi ise turknetten çıkma, kötüyse başka servis sağlayıcılara bakabilirsin.

Can54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Turknet altyapının desteklediği maksimum hızı verir. Eğer altyapin iyi ise turknetten çıkma, kötüyse başka servis sağlayıcılara bakabilirsin.
Verilen hız daha yeni 35 oldu bnm demek istediğim yeni gelen zam çok buldum. Diğer firmalar yapmamış zam 35 mbit lik geçilecek en uygun firma hangisidir

Reindi

80+ Silver
Verilen hız daha yeni 35 oldu bnm demek istediğim yeni gelen zam çok buldum. Diğer firmalar yapmamış zam 35 mbit lik geçilecek en uygun firma hangisidir
altyapın kaç destekliyorsa onu verirler yakında değişir hızın benim 111 destekliyor 100 lük paket verdiler aynı para

Stread

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Burak K
Bence internetten memnunsan farklı firmaya geçişini önermem. En azından türknette olur da altyapın daha iyileşirse daha iyi internet alırsın. Extra olarak bu zam sadece türknete özgü olmayabilir. Şuan genel olarak her şey zamlanıyor. 3-5 gün sonra geçmek istediğin internet hem zamlanır hem de türknet kadar iyi olmazsa daha kötü olur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,683
Üyeler
141,620
Son üye
Emirhanfzl
Top Bottom