Neler Yeni

🔥İndirim (yenidenx]Rayban Polarize Güneş Gözlüğü(TRENDYOL RESMİ SATICI) 2740tl 3 ay peşin taksit

serwintes

80+ Silver
1710868068071.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

aynı gözlüğü 3.5 dan sipariş ettim sonra 2.9 a düştü sipariş ettim simdi 2.6ya düştü OPDKSAOPKJDOPSKPADJSA

elime ulaştı bu arada orijinal ürün atasunda aynısı 4.5k

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mahmut Hacıp
Gerçekten indirim var mı? Normalde piyasası ne kadar mesela 1 ay önce? 2.6 eder mi böyle orijinal sağlam bir şey ariyordum

serwintes

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gerçekten indirim var mı? Normalde piyasası ne kadar mesela 1 ay önce? 2.6 eder mi böyle orijinal sağlam bir şey ariyordum
kral ben de baya aradim optikçiler min 3.5k çekiyor atasunda 4.5k serefsiz gozluk gecen hafta trendyolda 4.4 u gordu simdi durum bu

yani şu an almak icin cok iyi fiyat ama benim bahtsız bedevilikten dolayı bu urun 2.6 dan alsam 2ye de düşer

xebec

80+
Kral eyvallah, aldım bir adet. Polarize olması çok iyi olmuş. Araç kullanırken çok ihtiyaç oluyor.

serwintes

80+ Silver
Kral eyvallah, aldım bir adet. Polarize olması çok iyi olmuş. Araç kullanırken çok ihtiyaç oluyor.
geri kutulamasam foto atardım zaten bildigim gozluk gayet iyi

da işte fiyatın ben aldıkça düşmesi cok sinirlendirdi

xebec

80+
geri kutulamasam foto atardım zaten bildigim gozluk gayet iyi

da işte fiyatın ben aldıkça düşmesi cok sinirlendirdi

Eline ulasan gözlüğün tüm kısımlarını çeker misin, orjinallik için, orjinallik sertifikası ve made in italy, bir de P yazısı var mı kenarları ve gözlük camını buraya eklersen sevinirim, yorumlarda sahte diyenler var.

serwintes

80+ Silver
Eline ulasan gözlüğün tüm kısımlarını çeker misin, orjinallik için, orjinallik sertifikası ve made in italy, bir de P yazısı var mı kenarları ve gözlük camını buraya eklersen sevinirim, yorumlarda sahte diyenler var.
kral ben sana açıklayım ürün kesinlikle orijinal
ama ürün çin üretimi gelicek haberin olsun

ama kesinlikle çakma değil ben çin oldugunu bilerek aldim hicbir farkı yok

xebec

80+
kral ben sana açıklayım ürün kesinlikle orijinal
ama ürün çin üretimi gelicek haberin olsun

ama kesinlikle çakma değil ben çin oldugunu bilerek aldim hicbir farkı yok

Çin üretimi gelmesi kötü olur, italya üretimi gelseydi daha iyiydi. Gelsin bakalım gider atasunda denettiririm. Nereden anladın orjinalliğin kesinliğini?

serwintes

80+ Silver
bi foto çekmiştim onu atabilirim iade ediceğim icin kutuladım geri cunku
p yazısı var sertifika falan da okey kesinlikle çakma değil

Çin üretimi gelmesi kötü olur, italya üretimi gelseydi daha iyiydi. Gelsin bakalım gider atasunda denettiririm. Nereden anladın orjinalliğin kesinliğini?
orijinal ürünü bizzat inceledim bide bi video var bulursam atayım orijinal ile çakmayi hic konusmadan 15dk gösteriyor makroyla

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,094
İsim
Enes kaya
Dünyanin en basit gözlüğü alirken cok dikkat edin 3 kere gozluk aldim internetten 3ü de sahte cikti iade ettim. 5-6 yolu var anlasilmasinin youtube dan videolari var kesinlikle kiyaslayin herseyi direk sahtesi belli oluyor. 100-200tl gozlugu 2.5-3k kitlemeye calisiyor bazi saticilar

serwintes

80+ Silver
atasundakilerin kendi optikcimin dedigi şu luxottica hem çinde hem italyada üretim yapiyor ürünler aynı

Dünyanin en basit gözlüğü alirken cok dikkat edin 3 kere gozluk aldim internetten 3ü de sahte cikti iade ettim. 5-6 yolu var anlasilmasinin youtube dan videolari var kesinlikle kiyaslayin herseyi direk sahtesi belli oluyor. 100-200tl gozlugu 2.5-3k kitlemeye calisiyor bazi saticilar
ekleme yapalım satıcı resmi satıcı trendyol

xebec

80+
atasundakilerin kendi optikcimin dedigi şu luxottica hem çinde hem italyada üretim yapiyor ürünler aynı

ekleme yapalım satıcı resmi satıcı trendyol

Trendyol geçmişte sahte ürünler sattı ama resimler varsa çektiysen atabilirsen çok iyi olur.

Saplarda made in italy, bir de P ve polarized yazması lazım.

Top Bottom