Neler Yeni

Yetkili servis pert diyor

SpotnetMy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Oktay Yüce
Merhabalar araç 2022 model picanto kazada ön taraftan yatay metal bi direğe girildi airbag açıldı fotoğrafını eklerim araca yetkili servis pert diyor sanayide düzeltile en azından kullanılabilecek hale getirilme imkanı var mıdır. Araç engelli arabası kaskodan 3. Derece akraba olduğum için faydalanamıyorum diye anladık eğer düzeltilemezse bu durumda en mantıklı hareket ne olur. Teşekkürler

Ekler

• IMG_9513.jpeg
    IMG_9513.jpeg
    1.8 MB · Hit: 43

macelian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
İsmail
Türkiyede 3 tane araba ile 1 tane araba çıkartan adamlar varken bu hasarı her türlü düzeltirler diye düşünüyorum :ROFLMAO:

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
486
İsim
Doğuş Akyürek
Öncelikle geçmiş olsun hocam. Engelli arabalarını kişinin eş ve çocukları hariç kullanmak yasak diye biliyorum sizinki biraz ihmal olmuş. Pert kısmına gelirsek hava yastıkları patladığı için perte çıkması normal sanayide yapılır ama değer kaybı olur.

Afur

80+
Merhabalar araç 2022 model picanto kazada ön taraftan yatay metal bi direğe girildi airbag açıldı fotoğrafını eklerim araca yetkili servis pert diyor sanayide düzeltile en azından kullanılabilecek hale getirilme imkanı var mıdır. Araç engelli arabası kaskodan 3. Derece akraba olduğum için faydalanamıyorum diye anladık eğer düzeltilemezse bu durumda en mantıklı hareket ne olur. Teşekkürler
Geçmiş olsun.
Yastık açınca %99 perte çıkartıyorlar. Diğer arkadaşın da yazdığı gibi sanayi esnafı yapar ama değer kaybı olacaktır.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,290
İsim
uwu
Sigorta ya fln bulaştırma dışarda cebinden yaptır o araba sıfır gibi olur zaten pek hasarı yok bi tampon bide o demirin adını unuttum o değişecek internette varsa al evin önünde değiştirirsin ustalar elemeyi çok alıyor ama hava yastıkları için sanayiye gitmelisin torpidosunu hiç bilmiyorum binmedim de ama renoda ki gibiyse 1 çakmak yada piknik tüpü 1 uhu/oje 1 torpido rengi sprey boya 1 jilet bide kalın tel yada ciğer şişi olacak hafta sonu yaparsın max 1 saatini alır hiç beceremezsen

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,532
Üyeler
151,079
Son üye
alcadrass
Top Bottom