Neler Yeni

Yılın oyunu hangi oyun olur?

Bora_Life

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
bora ekin
İlgilendiği Kategoriler
PC oyunları
Selam gençler,ilk öncelikle bu yazacaklarımı okuma zorunluluğunuz yoktur. Keyif alarak okumanız dileğiyle.
Ever 2023 yılı tıpkı oyun dünyasının altın yılı olan(2018) gibi geçiyor. Bu yıl çıkan en iyi ve en kötü oyunlara bakacağız.
BÖLÜM 1- EN KÖTÜ OYUNLAR
1-Bu yılın direk en kötü oyunu,gollum bence. Oyun buglarla dolu, oyuna verdiğim puan 2,6
2-Bu yılın en kötü mekaniklere sahip oyunu ise,rise of kong'dur bence. Verdiğim puan 0,8
kötü oyunlar listemiz böyledir.
BÖLÜM 2- HAYAL KIRIKLIĞI OLAN OYUNLAR
1-Bu yılın en hüsran oyunu net starfield. Cidden bethesta nasıl bir iş çıkarmış böyle.. puanım 5,7
2-Bu yıl marvel spiderman 2 çıktı ve benim beklentilerimi karşılamadı DİKKAT SPOİLER UYARISI! Hadi oyunda scream ve ara ara yan kötüler vardı fakat oyun acayip kısaydı,imsoniac biraz daha uzun tutsaydı keşke,5 yıl bekledik 2.oyun için 3.oyunda green goblin olucak zaten o kesin bakalım devam oyunu nasıl olucak puanım 7,6
hayal kırıklığı olan oyunlar listemiz böyledir.
BÖLÜM 3- TEKRAR YÜKSELEN OYUNLAR
1-Bu yıl cyberpunk uçtu adeta, oyun inanılmaz güncelleme aldı ve beni acayip tatmin etti witcherin yaratıcıları işte:) puanım oyuna 8,9
2-Bu Yıl yükselişte olan bir diğer oyun ise red dead redemtion 2 idi bu yıl ilginç ama 1.500.000 satış yapmışlar. 5 yıllık oyun yani acayip, puanım 10+
tekrar yükselen oyunlar listemiz böyledir.
BÖLÜM 4- EN ÇOK BEKLENEN OYUNLAR
1-Skylines 2 bu yıl oyun çok beklenenler arasında idi ve devam oyunu gayet kaliteli fps düştüğü oluyordu ama iyidi idarelikti. Puanım 6,9
2-Undawn bu yıl beklenenler arasındaydı pubg mobile'nin yapımcıları tarafından yapılmış gayet iyi bir oyundur kendisi. Puanım 6,8
3-Payday 3 bence oyun iyiydi fps düştüğünün iddia eden arkadaşlar cihazını nihai peformansa almalı bence fps artar en azından. Puanım 7,0
en çok beklenen oyunlar listemiz böyledir.
BÖLÜM 5- YILIN ADAYLARI
1-Baldurs gate 3,bence ödülü almak için yeterli zelda ile baya büyük bir kapışma yaşıyacaklar. Baldurs gate 3'e puanım 9,7
2-Souls'dan devam edelim. Lies of P kukla olduğumuz bir oyun. Kurgusu iyi mekanikleri iyi daha ne olsun. Puanım 8,9
3-Zelda büyük ihtimal ile yılın oyunu olucak kendisi oyunu sadece 11 saat deneyimlerim ekran başında tuttu. Fakat bilemedim. Puanım 9,1
yılın adayları listemiz böyledir.
BÖLÜM 6- 2023 YILININ OYUNU!
Kazanan: 💥Baldurs Gate 3💥 bence baldurs alıcak çünkü oyunda ek 8 saatlik yan hikaye var. Zelda'cıyım fakat baldurs yılın oyunu olmayı garantilemiş gibi gözüküyor. Zeldanın mekanikleri daha iyi olmasına rağmen ben baldurs gate 3'ü tutuyorum. Tüccar görevleri çok iyiydi.
yılın oyunu ise böyledir.
BÖLÜM 7- KAPANIŞ

İlk önce forumu sonuna kadar okuyan herkese teşekkürler, forumu beğenip üste çıkarmanız benim için çok iyi olur. Hatalarımı veya bir kusurumu görendüyseniz,fark ettiyseniz yanıt olarak belirtmeniz benim için çok önemli olur. Bu benim ilk büyük forum tecrübemdi. Herkese hayırlı forumlar. Görüşmek üzere!

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bulder's Gate 3 ya da Zelda olacak zaten. Örümcek Adam 2'yi ben çok beğendim. New Game Plus olmadığı için ilk oyunu baştan oynuyorum şimdi. :) Örümcek Adam 3'ten önce iki ya da üç tane DLC gelir diye tahmin ediyorum.

Bora_Life

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
bora ekin
İlgilendiği Kategoriler
PC oyunları
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bulder's Gate 3 ya da Zelda olacak zaten. Örümcek Adam 2'yi ben çok beğendim. New Game Plus olmadığı için ilk oyunu baştan oynuyorum şimdi. :) Örümcek Adam 3'ten önce iki ya da üç tane DLC gelir diye tahmin ediyorum.
Şuan açık dünya venom oyunu geliştiriliyor zaten dlc olarak çıkıcak bence.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Diablo 4 veya Spiderman eğer spiderman2 pcde çıksaydı net o olurdu ama normal spidermanda olabilir.

Bora_Life

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
bora ekin
İlgilendiği Kategoriler
PC oyunları
Diablo 4 veya Spiderman eğer spiderman2 pcde çıksaydı net o olurdu ama normal spidermanda olabilir.
Ya pek sanmıyorum,spiderman 2 olamaz asla. Diablo 4 belki aday listesine girer ama oda olamaz. Lies of P'de kedi sevme mekaniği bile varken spiderman 2 sadece marvel evrenine hitap ediyor mesela 42 tane örümcek robotu toplayınca bir portal açılıyor ve spiderverse göndermesi yapılıyor. Oyun Marvele hitap ediyor.

Top Bottom