Neler Yeni

Marvel Spiderman 2 kısaca inceleme

Bora_Life

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
bora ekin
İlgilendiği Kategoriler
PC oyunları

The Semih

80+ Silver
Bana göre yılın oyunu ama herkes benim gibi düşünmeyeceğinden Bulder's Gate 3 ya da Zelda'dan biri olacak.
Spiderman 2 nin ödülü alması çok zor çünkü, God of war ragnarök ilk oyunun DLC versiyonu gibi çıktığı için sıfırdan yapım elden ringin yanında ezildi, Şimdi aynısı spidermana olacak DLC gibi oyun çıktı ilk oyunla grafikler aynı çünkü. Baldurs Gate 3 sıfırdan tecrübe sunduğu için ödülü alacak kendi düşüncem böyle.

Bora_Life

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
bora ekin
İlgilendiği Kategoriler
PC oyunları
Spiderman 2 nin ödülü alması çok zor çünkü, God of war ragnarök ilk oyunun DLC versiyonu gibi çıktığı için sıfırdan yapım elden ringin yanında ezildi, Şimdi aynısı spidermana olacak DLC gibi oyun çıktı ilk oyunla grafikler aynı çünkü. Baldurs Gate 3 sıfırdan tecrübe sunduğu için ödülü alacak kendi düşüncem böyle.
ben baldurs gate 3'ün ödülü alıcağını pek sanmıyorum. Zelda kazanacak gibi duruyor zaten kazanacak.

The Semih

80+ Silver
ben baldurs gate 3'ün ödülü alıcağını pek sanmıyorum. Zelda kazanacak gibi duruyor zaten kazanacak.
İkisi arasında yarış olcak zaten metacritic puanları 96 game of year alamasa bile 2. büyük ödülü kesinlikle alır.

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Doğukan
Pek öyle sanmıyorum,son söz yapımcı firmanındır. Oyunu yapanlar onlar. Sony veya Marvel deil. Marvel ve Sony sadece firmanın kapısını çalan şirketler.
Firmanın kapısını çalan şirketler diyorsunda Insomniac, Sony'nin satın aldığı bir stüdyo. Marvel konusunda emin değilim. Fakat Insomniac veya Sony çatısı altında çalışan herhangi bir stüdyo Sony'e danışmadan kendi başına bir şey yapabilmesi imkansız gibi bir şey. Senin dediğine göre kötü çıkış yapan Starfield bile Bethesda'nın isteği üzerine Playstation Store'da satışa açılabilir. Kısaca öyle saçma şey mi olur :d

Bora_Life

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
bora ekin
İlgilendiği Kategoriler
PC oyunları
Firmanın kapısını çalan şirketler diyorsunda Insomniac, Sony'nin satın aldığı bir stüdyo. Marvel konusunda emin değilim. Fakat Insomniac veya Sony çatısı altında çalışan herhangi bir stüdyo Sony'e danışmadan kendi başına bir şey yapabilmesi imkansız gibi bir şey. Senin dediğine göre kötü çıkış yapan Starfield bile Bethesda'nın isteği üzerine Playstation Store'da satışa açılabilir. Kısaca öyle saçma şey mi olur :d
Yanlış anladınız bir daha okuyun.

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Doğukan

Bora_Life

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
bora ekin
İlgilendiği Kategoriler
PC oyunları
Neyi yanlış anladım?
benim kast ettiğim şey,oyunun pcye çıkması için sony veya marvelin,gidipte "LA İMSONİAC ŞU OYUNU HEMEN PCYE ÇIKAR" diyemez. İmsoniac games ne zaman çıkarmak isterse çıkarır. Sony ve Marvel gibi basic şirketler engel olamaz hadi tamam onlarında onayı gerek ama. Şıp dedinmi çıkartamazlar.

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Doğukan

Jacket

80+ Silver
God of War Ragnarök ilk oyunun DLC versiyonu demeseydin keşke Semih oyunu oynadın mı bilmiyorum ama ilk oyun yanında demo gibi kalıyor GOW Ragnarök'ün yanına bile yaklaşamaz oynanış anlamında ve Elden Ring yanında ezildiği falan yoktu tüm ödülleri alıp yılın oyununu alamayınca ezilmiyor. Marvel's Spider-Man 2 ye gelirsek Semih oyunu oynadın mı yorum yapıyorsun yoksa çöp YouTube kalitesi bitrate oranı yerlerde yayın sunan yayıncılardan mı videoları izleyip yorum yapıyorsun anlamadım Marvel's Spider-Man 1. ve 2. oyunun grafiklerinin aynı DLC oynanış aynı olduğunu söylemek büyük körlük ve cahilliktir grafik ve animasyon anlamında inanılmaz derecede fark var oynanış zaten bambaşka ağ atma mekaniği bile senin nasıl biri olduğunu biliyorum bence fazla araştırmadan iki üç yalan fake xbot paylaşımı görüp bu yorumları yaptın Twitter da çok o palyaçolardan sana Digital Foundry'nin videosunu izlemeni öneriyorum yine de senden böyle yorum beklemezdim oyun teknik anlamda bir başyapıt ve yaklaşabilen bir oyun yok bunun aksini iddia eden fanboy ve Xbot dan öteye gidemez en büyük yılın oyunu adayı ve oyunu oynuyorum mükemmel bir deneyim anlatılmaz yaşanır.

Kendim oynarken fark ettiğim manyak bir detaydan bahsedeceğim hanginiz bu zamana kadar açık dünya oyununda binaların pencerelerinin içersin de hareket eden yaşayan bir NPC gördünüz Marvel's Spider-Man 2'de var işte ve buna yapan ilk oyun oldu.

F8kisRLXYAAwsMA

F8keHgiasAA1Xcm

Digital Foundry incelemesini "Mindblowing" diye bitiriyor adamlar her detaya özen göstermişler teknik anlamda dediğim gibi bu oyun ile yarışacak bir oyun yok.

Semih bu fotoğraf sana değil insanları yanlış bilgilendiren ardı yanık Xbotlara Marvel's Spider-Man 2'nin başarısını çekemeyip boş beleş asılsız bir şekilde yalan iftira atan çok Xbot var hafızlarına iyi gelir bu fotoğraf onlar için bakıp bakıp ağlasınlar.
F8lT-7TXUAAJfw7

Son düzenleme:

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet
imsoniac games daha fazla gelir elde etmek için erken çıkarıyor.
Hocam ne alaka? Hani Sony’nin oyunu ya Spiderman 2 o yüzden gow ragnarok veya tlou part 2 gelmeden çıkartmazlar. Yani PC’ye çıkmasına daha var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pek öyle sanmıyorum,son söz yapımcı firmanındır. Oyunu yapanlar onlar. Sony veya Marvel deil. Marvel ve Sony sadece firmanın kapısını çalan şirketler.
Marvel PC’ye çıkartmayın dese çıkartmazlar çünkü Marvel’ın oyunu ama bir noktada oyun PC’ye gelecektir ama herkes 1 yıl sonra gelir diyor. En az 2.5 yılı var. Sony bu oyunun ekmeğini çok fazla yiyecek zaten.

Jacket

80+ Silver
PlayStation'un CEO'su Jim Ryan gittiği için ileride PC tarafına oyun gelme olasılığı nasıl olacak bilmiyoruz çünkü bu kararı veren de Jim Ryan'dı ayrıca en erken bir PS özel oyunu 2 yıl sonra PC'ye geldiğini düşünürsek bunun altında bir tarih beklemek de çok saçma.

Son düzenleme:

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet
PlayStation'un CEO'su Jim Ryan gittiği için ileride PC tarafına oyun gelme olasılığı nasıl olacak bilmiyoruz çünkü bu kararı veren de Jim Ryan'dı ayrıca en erken bir PS özel oyunu 2 yıl sonra PC'ye geldiğini düşünürsek bunun altında bir tarih beklemek de çok saçma.
Hocam sizce yeni CEO kim olur ve yeni CEO gelirse Jim Ryan'den iyi yönetir mi?

Son düzenleme:
Top Bottom