Neler Yeni

YKS bölüm tercihi konusunda yardım(2yıllık)

Jauvin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,024
İsim
Iowa Hersberg
İlgilendiği Kategoriler
Valorant - PC
Steam
https://steamcommunity.com/id/jauvinqq/
Discord
Jauvin #4666
Merhaba arkadaşlar bilgisayar programcılığı bölümü yazacaktım vakat istediğim üni çok pahalı olduğu için yazmadım. Onun yerine Bilgisayar Teknolojisi veya Bilişim Güvenliği Teknolojisi arasında kaldım. Bilgisayar programcılığının aksine sanırım algoritma öğretemiyorlar bu iki bölümde bu yüzden kötüler. Amacım dgs ile bilgisayar mühendisliğine geçmek bilgisi olan yönlendirebilirse çok sevinirim. Yani bilgisayar programcılığı için ödemem gereken ücret 40 bin üstünde bu iki bölüm için 25 bin TL'ye okuyabiliyorum.

BugiBlack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Buğra Siyah
Dostum senin durumunda bir arkadaşım var ve o programcılık okuyor şuanda. DGS ile 4 yıllığa uzatma bence tamamı ile hikaye yani ona girip yapabilen çok az var ve senin gibi (benim arkadaşım gibi kendisi de bana öyle söylüyor) diyen çok kişi var. Bunu hesaplayarak karar ver. Bölümler olarak da aralarında elbet fark vardır he bir de ben çalışırım kardeşim DGS ile 4 yıllığa uzatacağım diyorsan yine senin bileceğin iş. Maddi olarak çok zorluyorsa gerek olmayabilir ama sıkıntı olmaz altından kalkarım diyorsan programcılık okumanı tavsiye ederim.

Jauvin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,024
İsim
Iowa Hersberg
İlgilendiği Kategoriler
Valorant - PC
Steam
https://steamcommunity.com/id/jauvinqq/
Discord
Jauvin #4666
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum senin durumunda bir arkadaşım var ve o programcılık okuyor şuanda. DGS ile 4 yıllığa uzatma bence tamamı ile hikaye yani ona girip yapabilen çok az var ve senin gibi (benim arkadaşım gibi kendisi de bana öyle söylüyor) diyen çok kişi var. Bunu hesaplayarak karar ver. Bölümler olarak da aralarında elbet fark vardır he bir de ben çalışırım kardeşim DGS ile 4 yıllığa uzatacağım diyorsan yine senin bileceğin iş. Maddi olarak çok zorluyorsa gerek olmayabilir ama sıkıntı olmaz altından kalkarım diyorsan programcılık okumanı tavsiye ederim.
Ya bizimkiler maddi olarak onay verse de çok dara sokacak yani programcılık bence de daha iyi ama bilmiyorum DGS ye güvenmek istemiyorum ama tek çarem o gibi duruyor.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,316
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
yurt dışı düşünürsen aşçılık ve ağız ve diş sağlığı ya da diş protez bakabilirsin.

BugiBlack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Buğra Siyah
Ya bizimkiler maddi olarak onay verse de çok dara sokacak yani programcılık bence de daha iyi ama bilmiyorum DGS ye güvenmek istemiyorum ama tek çarem o gibi duruyor.
Dostum DGS'ye bel bağlama inan bana ne sen uğraşmak isteyeceksin ne de o sandığın kadar kolay bir sınav sen en iyisi senin için iyi olduğunu hissettiğin yoldan git. Programcılık iyi ama masraflı, ailem bir şekilde karşılar sıkıntı olmaz dersen git, yok ya ben aileme yük olmamayım bir şekilde yolumu bulurum diyorsan farklı bölüm de yazabilirsin.

Top Bottom