Neler Yeni

Yks çalışması için sorularım var.

Atlanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Sami
Discord
Atlanta#7090
Arkadaşlar selamlar ben bu sene 12. Sınıf öğrencisi olarak Haziran'da yks'ye gireceğim tyt ekimin ortalarında bitti diyebilirim Kasım gibi de ayt kasmaya başladım şuan ayt 11. ve 12. Sınıf olarak yarıladim bir yandan da 12. Sınıfi okulla beraber götürüyorum ama bir sıkıntım var sizce ayt hazirana kadar yetisir mi ve tyt netlerim 60-70 arası takılı kaldı ne yapmam lazım geometri ve paragraf çözmüyorum okuldan dolayı pek fırsat olmuyor diğer sorum da ilk aytde 42.5 yaptım sizce yıl sonuna kadar artar mı? Teşekkürler.

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Kemal
Arada paragraf da çöz derim :)
(Üni mezunundan tavsiye)

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,128
İsim
Emre Zengin
Arkadaşlar selamlar ben bu sene 12. Sınıf öğrencisi olarak Haziran'da yks'ye gireceğim tyt ekimin ortalarında bitti diyebilirim Kasım gibi de ayt kasmaya başladım şuan ayt 11. ve 12. Sınıf olarak yarıladim bir yandan da 12. Sınıfi okulla beraber götürüyorum ama bir sıkıntım var sizce ayt hazirana kadar yetisir mi ve tyt netlerim 60-70 arası takılı kaldı ne yapmam lazım geometri ve paragraf çözmüyorum okuldan dolayı pek fırsat olmuyor diğer sorum da ilk aytde 42.5 yaptım sizce yıl sonuna kadar artar mı? Teşekkürler.
Eğer derece yapma gibi bir hedefin yoksa AYT'yi sıkı tut. Ben geçen sene 50 net TYT 34 AYT ile 209.000 sıralama yaptım. İlk AYT netin 42.5'sa onun bence 70'e kadar yolu var.

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Kemal
Devamlı deneme sınavı yapabilirsin netlerindeki artışı goreceksin 20 30 deneme yaptım yeter diye düşünme :) yıl sonunda farkedeceksin artışı

Atlanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Sami
Discord
Atlanta#7090
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer derece yapma gibi bir hedefin yoksa AYT'yi sıkı tut. Ben geçen sene 50 net TYT 34 AYT ile 209.000 sıralama yaptım. İlk AYT netin 42.5'sa onun bence 70'e kadar yolu var.
Ayt ile aram iyi ayt kasmaya devam ediyorum hocam inşallah artacak ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Devamlı deneme sınavı yapabilirsin netlerindeki artışı goreceksin 20 30 deneme yaptım yeter diye düşünme :) yıl sonunda farkedeceksin artışı
Birkaç kişi daha bunu söyledi hocam sanırım deneme seti alıp çözmeye başlayacagim sizin de dediğiniz gibi inşallah artar 90-100 arası civarına çıkarım umarım şuan süre sorunum var tytde ayrıca sosyal de çalışmadım hiç
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam peki sizce yetişir mi?

Son düzenleme:

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Kemal
Orijinal takintin yoksa yani korsan kitap pek onermesekde fotokobicilerden piyasadaki en iyi en çok tercih edilen denemeleri satın al yada fotokobi
Birsuru al devamlı çöz 20 net tyt artacağına eminim

Top Bottom