Neler Yeni

YKS Eşit Ağırlık İlk 50 Bin Yapabilir Miyim ?

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,025
İsim
Bilal Tepe
4 ay full konsantre çalışırsan bırak 200k yı 90k lara kadar çekersin tyt düşükse onuda yükseltirsen eğer 90k lara kadar çekersin merak etme
Hayırlısı inşallah hocam bidaha hastanelere düşmez isem bu arada ÖSYM engellilere ek puan veriyomus büyük ihtimal bende 20 30 puan alırım diye düşünüyorum fazladan raporum yuksek

Jony Case

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,342
İsim
İsmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar konsollar oyunlar ekipmanlar
65 TYT 50 AYT 80 OBP ye anlaşırız hocam

zX1ScreamofNİGht

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Kutluhan bayrakcı
Eşit Ağırlık okumama rağmen sözelim daha iyi. Edebiyat, sosyal yaparken çok keyif alıyorum ama matematiğe daha başlamadım bile sayılabilir. Senenin başından beri toplasan matematikten 80 soru bile çözmemişimdir :( Bir de müzik işlerim vesaire derken YKS'yi çok da ciddiye almamıştım. Şu an biraz pişmanlık yaşıyor gibiyim. Sizce EA'da ilk 50-100K yapabilir miyim ? Matematik ve TYT Fen dışındaki tüm derslerde iyiyim.

Son Türkiye geneli denemem:

TYT: 49
AYT: 40.25 ( 0 matematik )

Objektif yorum yaparsanız sevinirim.
Hocam matsız biraz zor çünkü genel olarak edebi herkes yapıyor farkı matla koyuyorsun benim fikrimce
Mesaj otomatik birleştirildi:

80 net tyt ile 50k dan fazlasına girer gibime geliyor bu arada bişi sorucam hocam sayısal 200bin için başlamayan biri için hala geç mi ?

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,025
İsim
Bilal Tepe
Hocam matsız biraz zor çünkü genel olarak edebi herkes yapıyor farkı matla koyuyorsun benim fikrimce
Yani sayisalda barajı geçince ztn direk 350binde fln oluyosun geçen sene girenlere baktım tyt mat 0 yapıp ayt mat 6 fizik -1 net biyoloji 7 kimya 7 net yapıp girmişler istediğim bolume

Jony Case

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,342
İsim
İsmet
İlgilendiği Kategoriler
Yani sayisalda barajı geçince ztn direk 350binde fln oluyosun geçen sene girenlere baktım tyt mat 0 yapıp ayt mat 6 fizik -1 net biyoloji 7 kimya 7 net yapıp girmişler istediğim bolume
o bölümden hayır gelir mi bilemedim

Jony Case

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,342
İsim
İsmet
İlgilendiği Kategoriler

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,025
İsim
Bilal Tepe
bide özel oh hocam ülkemizde bissürü işşiz mühendis var. Yani daha üst sıralamalara girip sağlam bir üni okumak daha mantıklı olur
Yanlış anlamazsan bişey sorucam özel olunca ne oluyor ? Oranları çok araştırdım her sene 10 bine yakın mezun veriliyor bu bölümde ve senede toplam 55 60bin iş ilanı oluyor

bide özel oh hocam ülkemizde bissürü işşiz mühendis var. Yani daha üst sıralamalara girip sağlam bir üni okumak daha mantıklı olur
Öyle girip 15 20bin TL alma gibi bir hayalim yok tek başımayım ailemleyim 5 6 bin den ise baslasam yavaş yavaş yükseliyor ztn kıdem vs

Jony Case

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,342
İsim
İsmet
İlgilendiği Kategoriler
Yanlış anlamazsan bişey sorucam özel olunca ne oluyor ? Oranları çok araştırdım her sene 10 bine yakın mezun veriliyor bu bölümde ve senede toplam 55 60bin iş ilanı oluyor
iş ilanı da nasıl iş ilanı hocam asgari ücrettir çoğu

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,025
İsim
Bilal Tepe
iş ilanı da nasıl iş ilanı hocam asgari ücrettir çoğu
Kpssye girerim kazanmaya çalışırım devlete atanirim olmaz mı? Yanlış anlama da bende 50k ya giricek kafa yok ondan dolayı iyi üni gidemiyorum maalesef .d

Jony Case

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,342
İsim
İsmet
İlgilendiği Kategoriler
Kpssye girerim kazanmaya çalışırım devlete atanirim olmaz mı? Yanlış anlama da bende 50k ya giricek kafa yok ondan dolayı iyi üni gidemiyorum maalesef .d
Kalbinize göre olsun hayırlısı olsun hocam

Top Bottom