Neler Yeni

YKS için cihaz önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Necdet Özatay
Bütçe
30000
Arkadaşlar yks için soru çözmek ve notlarımı saklamak için bir tablet almak istiyorum kafamda 2 tane tablet var hangisini önerirsiniz ya da tablet yerine laptop tarzı bir şey mi almalıyım bilmiyorum ama dokunmatik bir şey aradığım kesin

SAMSUNG Galaxy Tab S9 Ultra 12GB Ram 512GB​

HUAWEI MatePad Pro 13.2 + Klavye - 12+512GB
1717980598392.png

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,036
İsim
Mehmet Aslan
Arkadaşlar yks için soru çözmek ve notlarımı saklamak için bir tablet almak istiyorum kafamda 2 tane tablet var hangisini önerirsiniz ya da tablet yerine laptop tarzı bir şey mi almalıyım bilmiyorum ama dokunmatik bir şey aradığım kesin

Alıntıyı görüntüle

s9 ultra sağlam cihaz. Oyun, dizi film , not tutma her şey yapılır. Okulda da kullanırsın. Oyun oynamıyorsan veya bilgisayarın varsa laptopa gerek yok sesli olur. Tablet mis gibi sessiz amfide falan derslerde kullanırsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Necdet Özatay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
s9 ultra sağlam cihaz. Oyun, dizi film , not tutma her şey yapılır. Okulda da kullanırsın. Oyun oynamıyorsan veya bilgisayarın varsa laptopa gerek yok sesli olur. Tablet mis gibi sessiz amfide falan derslerde kullanırsın.
İpad falan önerir misiniz bu fiyat bandına veya dengine yoksa direkt bu klavye setini de çekip s9 ultra mı gömeyim bilgisayarım var.

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,322
İsim
BenRoboTdeğilİm
ultra çok büyük haberin olsun taşımak sıkıntı

bwNN

80+ Silver
Reklam Amaçlı Paylaşım
İpad falan önerir misiniz bu fiyat bandına veya dengine yoksa direkt bu klavye setini de çekip s9 ultra mı gömeyim bilgisayarım var.
Bende ipad pro m2 var satmayı düşünüyorum yanında apple pencil 2. nesilde var 1 yıldan fazla garantiside var bende sadece not tuttum cihazda başka bir şey yapmadım

sadecekin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Ekin Büyükyağcı
Sadece not tutacaksan daha düşük modellere yönelebilirsin. Bunlar üst seviye kalıyor. İpad içinde eğer satmıcaksanız veya çizim yapmayacaksanız gerek yok.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,036
İsim
Mehmet Aslan
güzel m2 işlemcili ipad ler var ama ekranları ips o üzdü. Evet apple ın çok çok kaliteli ekranları var ama en azından amoled olmasını beklerdim. s9 ultra bayada büyük cihaz dizi film izlerken çok keyif verir hem de amoled , gerçek gözle görmedim ama felaket bir ekranı vardır kesin 11.000 mah batarya da cabası :D Sadece not için diyorsan ipad mini lere bakılabilir hem çok güçlüler hem de ergonomik ürünler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Enes Tahir Özerhan

Alıntıyı görüntüle

Acelen yoksa tab 10 serisini bekle derim. Huawei alma bu fiyatlara sakın hem google olmaması hemde işlemci konusunda geride kalıyor.

niimen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
nehmen
Hayatımda böyle saçma bir soru görmedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Necdet Özatay
Son düzenleme:
Top Bottom