Neler Yeni

Yks Için Nasıl Bir Yol İzlemeliyim

Burak.twitchNietral

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Burak Öztürk
Arkadaşlar 11.sınıfım ve yarısı bitti. Belki de biraz geç kalmışımdır bilmiyorum ama yarından itibaren sıkı ve verimli bir program hazırlamak istiyorum. Videoları araştırdım fakat hangi dersten başlamalıyım hangi sınıftan başlamalıyım kafam karışık. Yardım ederseniz çok sevinirim.

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,223
İsim
Efecan
Sayısal ,Sözel , Eşit ?

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
Mf veya Tm isen ona göre değişir ama izleyecegin yol ne olursa olsun bol bol soru çözmeden kazanamazsın hocam iyi bir yer.

Bektaş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Selami Bektaş
Arkadaşlar 11.sınıfım ve yarısı bitti. Belki de biraz geç kalmışımdır bilmiyorum ama yarından itibaren sıkı ve verimli bir program hazırlamak istiyorum. Videoları araştırdım fakat hangi dersten başlamalıyım hangi sınıftan başlamalıyım kafam karışık. Yardım ederseniz çok sevinirim.
Bende sen gibi 11im ben tyt türkçe ve matematikten başladım öncelik olarak arka planda ise sosyalle devam ettim ocakın başından beride geometri ağırlık vermeye başladım sıkı bir çalışma zaten netlerinde belli oluyor

Burak.twitchNietral

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Burak Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mf veya Tm isen ona göre değişir ama izleyecegin yol ne olursa olsun bol bol soru çözmeden kazanamazsın hocam iyi bir yer.
Eşit ağırlık okuyorum. Evet ama nereden başlayacağımı bilmiyorum abim üniye çok çalıştı mat yap diyor, YouTube da ki hocalar 11 kimi 9dan sıfır diyor kafam çok karışık
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende sen gibi 11im ben tyt türkçe ve matematikten başladım öncelik olarak arka planda ise sosyalle devam ettim ocakın başından beride geometri ağırlık vermeye başladım sıkı bir çalışma zaten netlerinde belli oluyor
Knk sen direk 11 konularından mi başladın yoksa 9 10 a tekrar yaptın mı

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,223
İsim
Efecan
Öncelikle her bölümün yapması gerektiği gibi bu yaz sonuna kadar tyt yi bitirebilirsin bak ama gerçekten bitirmek fende bile 10 net üstü yapacak kadar bol bol vaktin var. Eylül ayına kadar günün belli bi bölümünü tyt ye verebilirisin tabi 11. sınıf derslerine çalışmayıda unutma eylül ayına geldikten sonra geriye kalan zamanda tyt tarafında her hafta bir deneme yapman yeterli olacaktır denemede yanlışları düzeltmek , boşları anlayıp yapmak şartıyla onun dışında haftalık program yap her hafta değişecek bi program olacak bu. Ayt sosyal derslerde ve edebiyatta çıkacak konuları her hafta sırayla programına yazarak bitir.

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
Eşit ağırlık okuyorum. Evet ama nereden başlayacağımı bilmiyorum abim üniye çok çalıştı mat yap diyor, YouTube da ki hocalar 11 kimi 9dan sıfır diyor kafam çok karışık
Hocam öncelikle şunu bilmelisiniz ki eşit ağırlıkta sosyal ve edebiyat kısmını herkes yapıyor fark atanlar matematik ile ve geometri ile atıyor.
Bir program belirleyip matematik ve geometriyi bitirmelisiniz.
Her gün bol bol tyt paragraf ve tyt mat problemleri çözmelisiniz.

Burak.twitchNietral

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Burak Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle her bölümün yapması gerektiği gibi bu yaz sonuna kadar tyt yi bitirebilirsin bak ama gerçekten bitirmek fende bile 10 net üstü yapacak kadar bol bol vaktin var. Eylül ayına kadar günün belli bi bölümünü tyt ye verebilirisin tabi 11. sınıf derslerine çalışmayıda unutma eylül ayına geldikten sonra geriye kalan zamanda tyt tarafında her hafta bir deneme yapman yeterli olacaktır denemede yanlışları düzeltmek , boşları anlayıp yapmak şartıyla onun dışında haftalık program yap her hafta değişecek bi program olacak bu. Ayt sosyal derslerde ve edebiyatta çıkacak konuları her hafta sırayla programına yazarak bitir.
Tyt öncelikli evet bir ders programı da az da olsa kurdum kafamda. Tek oturtamadığım hangi yılın dersinden başlamalıyım

Tyt öncelikli evet bir ders programı da az da olsa kurdum kafamda. Tek oturtamadığım hangi yılın fersin
Hocam öncelikle şunu bilmelisiniz ki eşit ağırlıkta sosyal ve edebiyat kısmını herkes yapıyor fark atanlar matematik ile ve geometri ile atıyor.
Bir program belirleyip matematik ve geometriyi bitirmelisiniz.
Her gün bol bol tyt paragraf ve tyt mat problemleri çözmelisiniz.
Peki konu anlatımlarını nasıl yapmalıyım. Çünkü 9 ve 10 a dair neredeyse bir şey hatırlamıyorum.

BIGSHOT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ibrahim ACAR
ben 24 yaşındayım 11 ay boyunca sınava hazırlandım sıfırdan bana en samimi gelen kişiler benim hocam yayınlarından oldu genelde özellikle ramazan yetgin ve ilyas güneş oldu

işin püf noktası belli konuya hakimsen eğer denemelerle yardır bulduğun herşeyi usanmadan çöz dakka tut disiplinli ol zaten ders çalışan adam disiplinlidir

Allah yolunuzu açık etsin

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
Peki konu anlatımlarını nasıl yapmalıyım. Çünkü 9 ve 10 a dair neredeyse bir şey hatırlamıyorum.
Youtube videoları ve konu anlatım kitaplarından çıkaracagınız notlar işinizi görecektir.

Benim hocam ve rehber matematik tyt de hemen hemen işinizi görür
tyt matematikte 3 4 5 yayınlarını çözmenizi öneririm.

Burak.twitchNietral

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Burak Öztürk
ben 24 yaşındayım 11 ay boyunca sınava hazırlandım sıfırdan bana en samimi gelen kişiler benim hocam yayınlarından oldu genelde özellikle ramazan yetgin ve ilyas güneş oldu

işin püf noktası belli konuya hakimsen eğer denemelerle yardır bulduğun herşeyi usanmadan çöz dakka tut disiplinli ol zaten ders çalışan adam disiplinlidir

Allah yolunuzu açık etsin
Sağolasın abi bakıcam dediğin isimlere

Youtube videoları ve konu anlatım kitaplarından çıkaracagınız notlar işinizi görecektir.

Benim hocam ve rehber matematik tyt de hemen hemen işinizi görür
tyt matematikte 3 4 5 yayınlarını çözmenizi öneririm.
Barış Ayhan Yayınlarından kaf serisinin ilk kitabını aldım matematiği ordan halletmeye düşünüyorum

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,223
İsim
Efecan
Hocam ben tyt ye her sabah kalkıp yemeğimi yeyip alırdım kahvemi önüme 20 paragraf çözerek başlardım çalışmaya. 20 paragraf bittikten sonra youtubdan Matematik konu anlatımı dinlerdim sonrasında test çözümü yapardım sonra Fen artık hangi dersi istiyosan 3 günde 3 ders olacak şekilde konu anlatımı soru çözümü sonra sosyal her günüm böyle geçerdi hafta bittiğinde pazar günü güzel bi deneme zaten çoğu konuyu hatırlıyor oluyorsun çalışmasanda çünkü 11 desin her neyse denemeden sonra yanlışlara ve boşlara bakardım ve kafam o anda sorulara yatkın olurdu bunu 1.5 sene boyunca yaptığını düşününce tyt yi yalayıp yutarsın zaten (denemeden bahsediyorum tyt günlük çalışma Eylül ayına kadar bitmeli)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,056
Üyeler
140,756
Son üye
Mustafa Coşkuner
Top Bottom