Neler Yeni

Yks maratonu hakkında

Qilin

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Enes Gök
Selamlar mezuna bırakmış ve haliyle de tekrar hazırlanan biriyim. Gün içinde fazla soru çözmeyi seven birisiyim. 12.sınıfta günde çoğunlukla 1 kaynağın yarısı 1 günde bitiyordu. Dershane vs var ama günde 1 kaynak bitirmek istiyorum. Genel itibariyle öyle her gün mat Türkçe bitirmek değil amacım. Zaten temelim olan dersleri 2 hafta gibi bir sürede bitirip matematiğe yoğunlaşmak istiyorum. Dershanenin verdiği günde 100 hadi 150 200 olsun gibi soru sayısı bana aşırı komik geliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Günde 11 saat çalışabiliyorum dershane olmadığı günler ve aşırı yorgun olsam bile günde en az 8 saat yoğun bir çalışma programına uyabilirim.

Rulep

80+ Gold
1 günde bir soru bankasını nasıl bitirebiliyor olabilirsin aktif yayınları mı kullanıyorsun

Qilin

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Enes Gök
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1 günde bir soru bankasını nasıl bitirebiliyor olabilirsin aktif yayınları mı kullanıyorsun
Türkçe için palme,limit sos için yine palme limit sınav dershanesininki vardı rezaletti ama çözdüm. Mat1 için 345 3d orijinal bs var. Fen için yine limit 3d vs var. Bir yerden sonra çok önemsemiyorum soru çözmeyi, daha birçok kaynak vardır illaki eski kaynaklarda var. Zaten benzer sorular az önce çözmüştüm zaten diyorum.

Rulep

80+ Gold
Türkçe için palme,limit sos için yine palme limit sınav dershanesininki vardı rezaletti ama çözdüm. Mat1 için 345 3d orijinal bs var. Fen için yine limit 3d vs var. Bir yerden sonra çok önemsemiyorum soruları
Matematik 345 bugün açtın akşam kapattığında yarısı bitmiş mi oluyor sadece o dersi mi çözüyorsun

Qilin

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Enes Gök
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Matematik 345 bugün açtın akşam kapattığında yarısı bitmiş mi oluyor sadece o dersi mi çözüyorsun
Paragraf problem ve evet öyle oluyor hocam, bugün paragraf çözdüm palme ayt coğrafyanın yarısı bitti. Limit tarihe geçtim.

J.Sparrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,420
İsim
Emir Bayram
Selamlar mezuna bırakmış ve haliyle de tekrar hazırlanan biriyim. Gün içinde fazla soru çözmeyi seven birisiyim. 12.sınıfta günde çoğunlukla 1 kaynağın yarısı 1 günde bitiyordu. Dershane vs var ama günde 1 kaynak bitirmek istiyorum. Genel itibariyle öyle her gün mat Türkçe bitirmek değil amacım. Zaten temelim olan dersleri 2 hafta gibi bir sürede bitirip matematiğe yoğunlaşmak istiyorum. Dershanenin verdiği günde 100 hadi 150 200 olsun gibi soru sayısı bana aşırı komik geliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Günde 11 saat çalışabiliyorum dershane olmadığı günler ve aşırı yorgun olsam bile günde en az 8 saat yoğun bir çalışma programına uyabilirim.
boşa soru çözme hocam günde 1 kaynağın adam akıllı yarısını gerçekten çözen biri mezuna kalmaz çünkü

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,949
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Günde yarım kaynak bitiriyormuşsun ve ona rağmen mezuna kalmışsın, neymiş demek ki çok ders çalışmaktan ziyade verimli ders çalışmak gerekiyormuş

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam, tyt sıralamanız kaçtı?

Qilin

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Enes Gök
2 günde 1 mat kaynağı bitirebiliyorsan matematiğin nesini yapamadım ben bu tembelliğimle yarısını yaptım zaten senin fullemiş olman lazım
Mat öncelikli gitmedim hocam, ona bakarsan ayt fende yaptım zorlanmadan ki eşit ağırlığım

Top Bottom