Neler Yeni

YKS SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
hayret şaşırdım demek ki ya yaşlısınız ya da çalışmamışsınız.Benim yaşımdaki insanların böyle cevaplar verdiğini hiç duymamıştım
Doğru olan budur.
Başkalarının size dayattığı sınavlar da başarısız oldunuz ya da başarılı oldunuz diye hayatınız düşündüğünüz gibi değişmiyor. İnşaat mühendisi işsiz arkadaşım vardı, öğretmen olup atanamayan yakınlarım vardır. Yani her şey yüksek puan almak ile ilgili olsa insanların telaşını anlarım ama maalesef yüksek puan yetmiyor.
O yüzden genç arkadaşların hayatlarını bu sınava bağlamamalarını tavsiye ediyorum, matematikte 1 net yapmış olan bir arkadaş yüksek ihtimalle hem çevresi tarafından hem de kendi kendine alay konusu olacaktır ama o adam belki de çok ama çok iyi bir marangoz olabilecektir. Umarım düşüncelerimi anlatabilmişimdir.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,164
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Benim sınavla bir alakam yok ama söylemek istediğim bir şey var.

Ne olursa olsun hiçbir sınav sizin hayatınızı belirleyemez yüksek puan aldım diye kendinizi kurtulmuş görmeyin, düşük puan aldım diye kendinizi başarısız ilan etmeyin.

Ve her şeyden önemlisi (ÖLÜM) var.
Dostum bunlar sınavda başarılı olamayıp kendini avutma lafları gibi geliyor bana.

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,164
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Alakası yok.
Tecrübe ile konuşuyorum.
Tecrübe de önemli abi haklısın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

EA 380 puan 64bine denk gelirken bu sene 17bine denk geliyormuş seneye bende giricem inşallah zor gelir sınav(sayisalim)
Eğer dediğin gibiyse ( bende öyle düşünüyorum) Sınav gerçekten belirleyici olmuş. Geçen seneki fiyaskoyu telafi etmişler gibi.

Evet dediğin gibiymis. Aynı puanla geçen sene 3 binde olan kuzenim şimdi 125. Olmuş.

Son düzenleme:
Top Bottom