Neler Yeni

YKS 2021 TERCİH SONUÇLARI AÇIKLANDI

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,872
İsim
Okan Aslantaș
Kötü yer gelmedi makine mühendisliği kazandım fakat 22. Tercihih olarak geldi. En üstlerden alta doğru yazdım. 12 ile 21 tercih arasi full bilgisayar mühendisliği gelenleri yazdim. Fakat onlar gelmeyip bunun gelmesi değişik. Arkadaşıma kendi sıralamasından 50k gerideki yer geldi mesela. Aşırı saçma . Bence bu kadar geç açıklamalarının sebebi önce kendi dayılarının çocuklarını torunlarını yerleştirecekler ki bize sıra gelsin.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Kötü yer gelmedi makine mühendisliği kazandım fakat 22. Tercihih olarak geldi. En üstlerden alta doğru yazdım. 12 ile 21 tercih arasi full bilgisayar mühendisliği gelenleri yazdim. Fakat onlar gelmeyip bunun gelmesi değişik. Arkadaşıma kendi sıralamasından 50k gerideki yer geldi mesela. Aşırı saçma . Bence bu kadar geç açıklamalarının sebebi önce kendi dayılarının çocuklarını torunlarını yerleştirecekler ki bize sıra gelsin.
Hocam mühendislikler aşırı öne gitmiş . Muazzam bir ilgi vardı bu sene mühendisliklere.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,512
İsim
bilo
Discord
b1l0
Bilgisayar mühendisliği sıralamarı hep öne çekiyor gayet olabilecek bi şey abartmayın sistemi var düzeni var nizamı var

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Hayırlı olsun umarız gönlünüze göre olmuştur.

Sami Järvi

80+ Silver
İskenderun bilgisayar mühendisliği geldi
inönü bilgisayar mühendisliği nasıl gelmez anlamadım 2 k sıralama öndeydim tuhaf
neyse sağlık olsun

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,872
İsim
Okan Aslantaș
İskenderun bilgisayar mühendisliği geldi
inönü bilgisayar mühendisliği nasıl gelmez anlamadım 2 k sıralama öndeydim tuhaf
neyse sağlık olsun
Aga ben sırf bilgisayar mühendisliği gelsin diye kendi siralamamdan 30k geridekini bile üste yazdim. Altlara da kesin gelecek makine mühendisliği yazdım makine geldi 22. Tercihe. Çoğu kişiye böyle olmuş

Sami Järvi

80+ Silver
Aga ben sırf bilgisayar mühendisliği gelsin diye kendi siralamamdan 30k geridekini bile üste yazdim. Altlara da kesin gelecek makine mühendisliği yazdım makine geldi 22. Tercihe. Çoğu kişiye böyle olmuş
Aşırı gerilemiş ya ben beklemiyordum inönü garanti diyorduk . hocamla yazılımların gelme olasılığı yüksek diyordu
murphy kanunları bi sal bizi be

Jauvin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,024
İsim
Iowa Hersberg
İlgilendiği Kategoriler
Valorant - PC
Steam
https://steamcommunity.com/id/jauvinqq/
Discord
Jauvin #4666

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10

Jauvin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,024
İsim
Iowa Hersberg
İlgilendiği Kategoriler
Valorant - PC
Steam
https://steamcommunity.com/id/jauvinqq/
Discord
Jauvin #4666
Eğitim koçluğu yaptığım için çevrem bayağı geniş. 400'den fazla sonuç belgesi inceleme fırsatım oldu
Sıralamam düşüktü 120k sıralama geride bir yeri yazdım yerleşemedim çok garip.

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,550
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
2 sene sonra giricem hedefim Türk-Alman Bilgisayar mühendisliği tahmini kaç k olur bölüm

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
2 sene sonra giricem hedefim Türk-Alman Bilgisayar mühendisliği tahmini kaç k olur bölüm
Artacaktır. Şimdiki sıralaması 12k ise 7 8 kya kadar düşecektir. Bilgisayar mühendisliği çok revaçta.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,337
Üyeler
149,013
Son üye
biruykusuzvar
Top Bottom